Přejít na obsah

Zmizely kanály z TV a VRC


Návštěvník Merllinn

Doporučené příspěvky

Návštěvník Merllinn

A neni mozny to v STB nejak zablokovat? Jako prvni sem podeziral svyho 2,5 letyho syna i kdyz mi to prijde nepravdepodobny. Menu STB jsem prolezl snad 20x, ale neni tam nic, co bych si spojoval s podobnym problemem. Dokonce jsem STB i TV a VRC nekolikrat nechal preladit a u TV i STB jsem nechal obnovit tovarni nastaveni a pak vyhledal kanaly, ale jak rikam...digi TV jede bez problemu a na STB se naladi vse co ma a kdyz pustim STB tak prez scart vidim kanaly na TV, ale jeste minuly tyden jsem je videl i s vyplym STB a ted uz si ani netuknu a na TV najdu zakladni 4 + nova cinema a prima cool a konec...jeste minuly tyden jsem tam naladil nejakych 40 kanalu (teda vcetne ruznych prevazne k nicemu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STB bych neladit, tam ti nic nepomůže, je tam pořád 97 naladěných předvoleb.

Zaměřil bych se na ladění TV a DVDR.

 

V Liberci má být 14 programů podobně jako v Příbramy ( http://www.upczone.cz/download/frekvence_pribram.htm ) skus ladit podle téhle nabídky a uvidíš.

 

Jinak proč nejspíše zmizely ty kanály se dozvíš http://www.upczone.cz/viewtopic.php?p=39745#39745

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

STB nemá s analogem "téměř" nic společného. Až na to, že zkrz něj zpravidla "teče" anténa.

 

Jinak už někdo ti říkal, že se 40 kanálů "bývalý" Klasik smrsklo na 14 programů v analogu. Ti co nemají digitál, dostali STB a zbytek kanálů vidí stejně v digitálu.

 

Zkus ještě jednou spočítat, kolik toho máš. 4 základní? Co to je? A CT24 máš? A co UPC express?

 

Já (Sokolov) mám v analogu už jen toto:

Nova Cinema, ČT 24, Barrandov TV, UPC Express, Prima TV, NOVA, ČT 1, ČT 2, Prima TV, ČT SPORT, Prima Cool, Z 1, Óčko, STV 1 (seřazeno dle frekvence)

 

Zajímalo by mne, zda pokud máme všichni jen těchto 14 a UPC to sjednocuje, zda máme sjednocené i frekvence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Merllinn

Stando a Jaku...presně jak píšete, teď už mi to dává smysl. Je to jen tím že smrskli nabídku. Jen bych teda očekával, že o tom dají alespoň nějak vědět, ale to co zbylo přesně odpovídá těm seznamům o kterých píšete, takže záhada je vysvětlena, jen mě nikdo nevaroval že k tomu dojde.

Díky za pomoc s pátráním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Úžasné.

To všichni zákazníci by čekali větší informovanost, jen jaksi UPC, a to včetně slavného tiskového oddělení to vidí trochu jinak a nějak nás pozapomínají informovat.:)

 

Jediná šance je ex-post se dotázat na Klientském centru přes webový formulář, jaký že je ten "nový a lepší" frekvenční plán. To jediné funguje a do dvou dnů odpoví (občas i správně).

 

Pracovníci UPC, kteří čtou toto fórum (a někdy i odpovídají) se mohou přít, ale mám ve své schránce dostatek důkazů o nesmyslnosti jejich odpovědí. Musím ovšem přiznat, že jim osobně nic nevyčítám, protože odpovídají jen s informacemi, které jim někdo jiný předá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych teda očekával, že o tom dají alespoň nějak vědět, ale to co zbylo přesně odpovídá těm seznamům o kterých píšete, takže záhada je vysvětlena, jen mě nikdo nevaroval že k tomu dojde.

Problem je v tom ze oni to davaji vedet jen tem zakaznikum, kteri maji tv nabidku Klasik,

coz je podle me chyba,

protoze ti co maji Standart nebo Supreme, jsou pak prekvapeni kam jim zmizel analog a zbytecne zatezuji svymi dotazy infolinku.

Pritom by stacilo rozeslat emaily, SMS, nebo zpravu primo na STB. :roll:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...