Přejít na obsah

Zapojení rádia


Návštěvník UPC-021

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Náhodou, dokud bylo víc programů v Analogové nabídcke, tak se dalo použít pro připojení VCR nebo DVD Recorderu.

 

OOT: Z FM rádií mi zmizel Impuls. :(

Není tomu tak, že bych musel poslouchat Impulsovi, ale přijde mi to jako zbytečné omezování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky potvrzuji, že když jsem měl CATV i internet, tak jsem táhnul jeden kabel do modemu, z modemu rozdvojkou do TV a z TV do věže a všechny analogové rádia na kabelovce jsem naladil v pohodě.

Ano, protoze v zasuvce na zdirce urcene pro modem nejsou signaly nijak rozdelene jako u zdirek TV a R,

jenze tohle neni standartni reseni a pokud by jsi takto pripojil STB, tak muze nastat problem s prijimem, protoze zpetny kanal internetu muze rusit digitalni TV, coz je prave v zasuvce ve zdirce pro TV odfiltrovane.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Fakt? nejsem na to žádný odborník takže nevím, ale kdyby zpětný kanál Internetu to rušil, tak by k rušení podle mě docházelo i "za zásuvkou" směrem k rozváděči ne? Tedy by signál DVB-C byl rušen už před zásuvkou a nějaké filtrování v zásuvce by teda bylo zbytečné. (?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To filtrovani je pouze na vystupu pro TV.

Take se kvuly tomu davaji filtry do rozvodnych beden venku, ale jen tem uzivatelum, kteri maji DVB- C a zaroven nemaji zavsuvku se tremy vystupy NET,TV,R , ale jen se dvema pro TV a R, ve kterych tento problem neni osetren.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník redroker66

Řeším jiný problém se zapojením kabel. rádia.Mám cca 15 let staré domácí kino,který je vybaven klasickým vstupem, konektorem IEC (koax).Brzy chci zakoupit nové kino do 3 tis. ale na webu jsou modely s různými konektory,jen ne IEC.Je nějaká možnost,jak kabelové R připojit přes různé konektory? :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...