Přejít na obsah

Zapojení rádia


Návštěvník UPC-021

Doporučené příspěvky

Návštěvník UPC-021

Můžu zapojit rádio na kabel, který dříve sloužil pro DVB-C set top box? Tj v zásuvce je zapojen do zdířky TV a na druhé straně si dám "redukci" samec-samice a zapojím do rádia? Nechce se mi to zapojovat do zdířky R protože bych celý ten kabel musel otočit (kvůli koncovkám) A to se mi nechce, protože je různě pod kobercem nebo za nábytkem. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Aha já myslel, že ty zdířky v zásuvce jsou "natvrdo propojené" a tedy bude jedno kde co je a on tam nejspíše bude nějaký filtr nebo něco jiného. Ale napadlo mě že příští týden tu příjde technik a že by mohl mi tam nacvaknout konektory nové - ale to asi bude záležet na jeho ochotě, předpokládám, že oficiálně tuto službu UPC nevede.

A doufám že příjem rádia bude kvalitní - tedy žádný šum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
... kabel musis zapojit do zdirky R, z dirky TV ti radia nepujdou, ...

Že by byla chyba v síti Karnevalu? Nebo jen u mě doma? Mě rádio, myslím analogové, tedy FM, normálně jede i na TV kabelu.

 

Mám USB "AVerTV Hybrid Volar HX" a doma normálně na UPC kabelu díky tomuto USB sleduji jak ořezanou analogovou televizi, tak i analogové rádio.

 

Naopak v Praze na něm chytám s prťavou anténkou DVB-T rádia i TV včetně HD vysílání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Pouzit ho muzes, ale v zasuvce ten kabel musis zapojit do zdirky R, z dirky TV ti radia nepujdou, namisto otaceni kabelu si kup redukci.

http://www.p-sat.cz/detail/redukce/spoj ... ce-samice/

 

Taky potvrzuji, že když jsem měl CATV i internet, tak jsem táhnul jeden kabel do modemu, z modemu rozdvojkou do TV a z TV do věže a všechny analogové rádia na kabelovce jsem naladil v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Pro změnu já neznám ani TV, která by měla výstup.

Asi myslel nějakou rozdvojku ("téčko"), nebo jak se to může jmenovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...