Přejít na obsah

Powerline


kotasek

Doporučené příspěvky

@Tube díky - určitě má třížilový rozvod. Jen pár let starý byt s novou instalací, 3f přívod (kvůli vaření). Jen nevím, zda zásuvky s adaptéry jsou na stejné fázi, ale jak jsem psal, samotné slinkování ukazuje 200, rychlost v počítači je menší, uživatel je v každém případě spokojen.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Boris911

Mě s powerline (1200 Mbps) blbnul pořád internet a dokonce mně UPC odpojilo, protože to nějak frekvenčně zarušilo celou ulici a oni pak zjistili, že to jde ode mně a odpojili mně v rozvodech na ulici.

 

Pak přijel technik, měřákem kontroloval koax a pořád nemohl najít zdroj silného rušení. Já jsem odpojil Powerline adaptér a technik hned: „Co jste udělal? Teď rušení úplně zmizelo.”

 

Po znovupřipojení Powerline adaptéru se rušení v koaxu UPC znovu objevilo.

 

Technik mi vysvětlil, že UPC internet je hodně náchylný na frekvenční rušení, oproti např. VDSL.

 

Takže už vím, že dokud mám internet od UPC/Vodafone, tak nesmím používat technologii PowerLine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cudovat sa, ze ten silny sirokospektralny impulzny bordel z powerline kramov zarusi vsetko naokolo.. druha vec je, ze v tom pripade musi byt v koaxialnom rozvode niekde miesto s porusenym zemnenim/izolaciou (alebo je nespravne zemneny, takze vznika slucka a v nej silny rusivy signal), ked je tak nachylne na rusenie - za normalnych okolnosti sa nesmie naindukovat do rozvodu tak silny signal.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...