Přejít na obsah

ČT1 HD


Návštěvník klofan

Doporučené příspěvky

Nevim, zda-li někdo viděl prosincové UPC Informuje, ale nebyla tam ani zmínka o nějakém novém kanálů... jen smršť nesmyslnejch, pro mne jako zákazníka zbytečnejch, trapnejch a uražlivejch, keců... sou to dementi...

 

A můžu říct, že ČT nelže, nyní je chyba u UPC. ČT už vše fakt připravili. Dřív (ještě v září) se to nešířilo kvůli nim, ale teďka se čeká na šnecí vygumované UPC, aby zmáčkli knoflík.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC jsou největší podvodníci jen samé sliby a s tou CT1 HD je to pravda. Pravděpodobně se v UPC CR shromáždili samí břídilové ala ovoce. Je zajímavé, že ostatní operátoři kabelovek mohou uvádět přesné termíny zavádění programů a také ho dodržet jen UPC má problémy. Je otázkou jak hluboce je UPC neschopné poskytovat skutečně relevantní informace a ne se jen vymlouvat na chyby druhých. Bohužel ppokud je nebudeme hromadně bojkotovat tak se nic nestane a budou nás nadále krmit lží které msi pan Malina vymyslí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník jarava

dnes jsem volal na upc,zda už někdo nezná termín spuštění čt1 hd.tak zase nic.že až to bude tak to určitě naladíme.termin nikdo opět nezná. :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nemyslel na operátory, ale obecně celé UPC. Já chápu, že operátoři nemůžou nic vědět pokud jim nikdo nic neřekne, ale proč mě to má jako zákazníka zajímat? Potom je chyba ve vedení UPC a mělo by se s tím něco dělat. Bohužel, nikdo s tím nedělá nic.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udajne je to uz na dobre ceste, snad bude CT HD jeste letos.

 

Hm. Není to ale poprvé, co tohle slyším. A upřímně, uvěřím tomu, až to uvidím. To je i větší pravděpodobnost, že člověk večer uvidí UFO, než že se ČT HD objeví v UPC do konce roku. Nejhorší na tom všem je, že na vině je UPC (stejně jako v případě History HD) a vůbec se necítí špatně kvůli svému chování a myslí si o sobě, že jsou kdo ví co, viz. poslední UPC Informuje a samochvála jak moc stanic chce bejt v UPC, že si může UPC vybírat. Tohle ať cpe Malina někomu jinýmu. Já jako zákazník čekám nějakou kvalitní zpětnou vazbu a to, že mi operátor vyhoví. Bydlet v Americe a mít DirecTV, nestane se to, nikdy. A pochybuju, že se to děje i v Anglii, Irsku, Holandsku, Polsku, Německu...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...