Přejít na obsah

ČT1 HD


Návštěvník klofan

Doporučené příspěvky

Právě jsem poslal do ČT e-mail s dotazem,kdy to HD pro UPC uvolní,pokud tam nevládne kníže Ignor :king: tak mi odpoví a dám vám vědět.

v nejhorším případě to UPC pustí až začne olympiáda a "řádné HD vysílání ČT" :).spíš by mě zajímalo,kdy UPC spustí ty registrované programy.Herr Malina se chlubil,že do konce roku chtějí mít v nabídce 100 programů.zatím jich je 99,z toho je tam 7x rezerva

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin

Pred tydnem jsem psal do ČT. Tohle mi dneska odpovedeli:

 

"...podle informací z technického oddělení by již po technické stránce nemělo nic bránit tomu, aby UPC nabízelo ve své kabelové distribuci HD vysílání ČT. Nevím však, do jaké míry je tato skutečnost již ošetřena smluvně.

Skutečnost, že společnost UPC inkasuje za něco, co nenabízí, je potřeba řešit s jejich reklamačním oddělení."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

V multiplexu 12 na 274 MHz (síť Karneval) je již několik dnů vysílán pod VPID 6201 a providerem Media Boadcast (rezerva HD) datový tok 10,5 Mb/s v h.264/AVC (samozřejmě kódovaně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

Tady je slušná odpověď na moji slušnou otázku z ČT :

 

Dobrý den,

podle informací technického oddělení by tomu již nemělo nic bránit. Teď je to otázka uzavření patřičných smluv. Nezdá se mi však příliš od UPC profesionální slibovat svým zákazníkům něco, co nemají smluvně podchyceno a svalovat vinu na jiné subjekty. Už v září mohli brát signál ze satelitní distribuce a převádět jej do kabelové distribuce, tak proč tak neučinili, když jim jde tolik o zájem klientů.

(Zachovejte, prosím, historii e-mailu, pokud na něj budete reagovat.)

S pozdravem

Lenka Lukešová

 

Co na nás UPC zase šije za boudu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Myslím, že klíčová je tam ta věta: "... proč tak neučinili, když jim jde tolik o zájem klientů."

 

Věříte, po tom všem, co UPC předvádí, že jim jde o zájem klientů? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...