Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Ale mě teda jela čeština v tom dokumentu po sedmé večer i v analogu..

Aha, tak je možné, že to jde v analogu lokálně, podle hlavních stanic. Na té naši to zřejmě ještě nestačili upravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak změna ZC na FLN...co říct? Moc mě to nevzrušuje, ale myslím si, že to je změna k lepšímu. Co se NGC týče, taky jsem ten rozhovor četl a sliby chyby. Nalepení české stopy na maďarskou verzi považuju trochu za drzost. Nevidím důvod vyměňovat PL verzi (good) zs HU verzi (plevel). Doufám, že ty nápisy v upoutávkách i reklamy opravdu česky budou. Chci plnohodnotnou CZ verzi, ne hybrida.

 

@Tomus: Po Velikonocích přibude ten Nickelodeon, že? Tipuju ho do nabídek Plus a Supreme... Škoda, že se THC SuperMax přesouvá na červen, jelikož operátoři o něj nejeví zájem, myslící se, že dětských stanic máme už dost, což jsou jenom řeči.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tak změna ZC na FLN...co říct? Moc mě to nevzrušuje, ale myslím si, že to je změna k lepšímu. Co se NGC týče, taky jsem ten rozhovor četl a sliby chyby. Nalepení české stopy na maďarskou verzi považuju trochu za drzost. Nevidím důvod vyměňovat PL verzi (good) zs HU verzi (plevel). Doufám, že ty nápisy v upoutávkách i reklamy opravdu česky budou. Chci plnohodnotnou CZ verzi, ne hybrida.

 

@Tomus: Po Velikonocích přibude ten Nickelodeon, že? Tipuju ho do nabídek Plus a Supreme... Škoda, že se THC SuperMax přesouvá na červen, jelikož operátoři o něj nejeví zájem, myslící se, že dětských stanic máme už dost, což jsou jenom řeči.

Ty vážně věříš, že se někdo snaží spustit tento kanál? :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Ok, věřim ti (jelikož už není 1.Apríl :lol: )... a u čeho jsi to slyšel konkrétně?

Nevim konkrétně,ale neco před 7 rano.sam sem na to trochu nevěřícně koukal.

já včera na NGCH sledoval po osmé nějaký dokument o opicích a bylo to česky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
já včera na NGCH sledoval po osmé nějaký dokument o opicích a bylo to česky...

NGCH ano, to bylo avizovano dlouho dopředu, ale Jack se ptal na NG Wild, protože ten lokalizován být neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...