Přejít na obsah

Prima Comedy Central nejde


Návštěvník Dan Valdauf

Doporučené příspěvky

Moje máti bydlela v Bořivojově ulici, což je asi 100 m od vysílače Žižkov. Když na začátku 90.let začal vysílač fungovat, společná anténa přestala fungovat (předtím vysílal Petřín), tak tam stát udělal rozvody kabelové TV (název si nepamatuju), po létech to převzalo UPC. Ohrada je asi 1 km od vysílače. Jestli tam máte nějak smíchaný rozvod kabelovky a pozemního vysílání, tak není divu, že to zlobí. Majitel nebo správce domu by měl vědět, jak jsou rozvody udělané.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je obvykle to, co po X letech už nikdo neví, jak je to dělané. Původní firma, co rozvody dělala (a kdoví, jestli to vůbec byli anténáři a ne nějaké elektro-silnoproud, co si rozvody pro TV hodili jako přídavek k elektrice) je fuč, plány nikde, a i když se náhodou něco dohledá, tak to vesměs i tak nesedí se skutečností.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych spíš tipnul, že propojené rozvody kabelovky a STA tam asi nebudou, to by toho pravděpodobně naladil víc než jen 2 multiplexy, řekl bych že tam mu někudy leze signal z pozemního vysílače Žižkov, ktery vysílá na kanálech 23 a 24, kanál 23 v DVB-T 2 začal vysílat teprve 9.1.2020, takže asi pro to měl do te doby ok a právě na kanále 23 vysílá UPC multiplex s programy ČT 1 HD a Prima comedy, který je vysílačem z Žižkova rušen, takže zkontrlovat rozvody, vyměnit přívodní šňůry za kvalitnější jestli to ale vůbec pomůže a případně zavolat technika UPC aby to proměřil a zjistil co se dá delat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DardaCZ

Já bydlím v Hostivaři a naladil jsem také jen 32 tv programu a 8 rádiových a chybí mi prima CC, vůbec nevim co s tím, už jsem zkoušel i ruční ladění a nic, všechny ostatní programy mam jen ne tento. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
Návštěvník Ofer1790

Potvrzuji, že po výměně levného měkkého antenního kabelu za tenhle trojnásobně stíněný s feritovým filtrem, naladím na Žižkově všechny programy (48 TV) včetně CT1 HD a Prima Comedy central. Když se podívám do diagnostiky, tak kvalita sice osciluje mezi 50-100%, ale nic nevypadává ani nekostičkuje.

Díky za radu.

Upraveno uživatelem Ofer1790
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...