Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Zdravím, měl jsem také 50% slevu na rok (tv+net), podal jsem výpověď k 20.11.2009 s tím, že jsem si koupil satelit a na net tu máme wifi poskytovatele (fifejdy.cz) s 20mb uploadem což mi UPC nenabidne.... jelikož mají limity na přenesená data tak jsem začal uvažovat, že výpověď na internet od UPC zruším.... napsal jsem jim přes kontaktní formulář dotaz s tím, že když mi nadále poskytnou slevu 50% na internet po dobu 1 roku tak si jejich internet nechám a že nemám zájem o slevu na 3 měsíce apod ale minimálně na 1 rok a min 50% ...... do dvou dnů mi volali a mám zase slevu 50% na rok :-)

 

 

Bananas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja zas mel to stesti, ze je u nas v baraku i Netbox. Kdyz mi ted po roce koncila sleva u UPC, tak se tvarili, ze v zadnem pripade nelze slevu prodlouzit. Pak jsem rekl kouzelne sluvko "Netbox", prepojili me k jinymu obchodnikovi (asi si mezitim zjistili, jestli nekecam?) a sleva na dalsi rok je na svete :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem prejit z 10/1 na 50/5, ale slevu mi dat nechteli. Nabizeli mi 30% slevu na 30/1,5, ale delam to kvuli uploudu, pac mam na siti 4 PC a s timhle uploudem si nekdy ani neskrtnu. Vyhruzky nezabraly, asi jsem mekej. Takze mam 50/5 za full cenu, ale za cas se opet chystam do boje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já dopadl nakonec takto:

Přešel jsem z Light 20M (kde mi skončila 50% sleva na rok) na UPC Fiber Power 10 .

Při změně na UPC Fiber Power 10 jsem se dožadoval nějaké slevy, ale neuspěl jsem :-)

Hned poté co mi to stáhli na tu 10ku přišel mail z nabidkou UPC Fiber Power 30 na půl roku

za 540kč.

Takže teď jsem zaved UPC Fiber Power 30 za 540kč a za půl roku uvidíme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Colomboa

Ahojky, tak loni jsem si díky těmto stránkám vyjednal na UPC 50% slevu (čimž děkuji všem, kteří mne inspirovali) a protože se přiblížil konec slevy, zavolal jsem znovu.

 

Loni jsem měl touto dobou od UPC (1 rok UPC, předtím 5 roků Karneval) digitální televizi Standard 599,- a Tarif Easy (4/0,25, navýšený v dubnu na 15/1,5) 570,-. Takže jsem platil 1169,- zavolal jsem na slevu, s tím, že jsem ochotný dávat max. 1000,- a to chci, aby tam bylo navíc HBO a další filmové kanály a HD Box v ceně. Domluvili jsme se dokonce na 50% na tarifu Supreme 550,- a Easy 285,- + HD Box na 4 měsíce v akci 100,-. Celkem tedy první 4 měsíce 935,- zbývajících 8 měsíců 985,- (jinak bych za toto platil bez slev 1820,-).

 

Zavolal jsem tedy znovu a dozvěděl se, že už to těch 50% nebude. Opět jsem řekl, že mám podmínku tisícovku, víc na to dát zkrátka nemůžu. Vypočítali mi to na 1290,- tedy nárůst zhruba 300,- (Takže sleva by byla 33%). Pán mi nabídl přejít na nižší tarif internetu (neexistující Easy na FIber Power 10 (10/1). Přijdu tedy o třetinu rychlosti, ale měsíčně zaplatím další rok 1092,- měsíčně. Musel jsem tedy ustoupit o stovku od svého požadavku, protože další snižování služeb mi za tu stovku nestojí. Normálně bych za toto zaplatil 1740,- Sleva je tedy téměř 40%. Tak hodně štěstí ostatním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada.sp
Normálně bych za toto zaplatil 1740,- Sleva je tedy téměř 40%. Tak hodně štěstí ostatním.

 

Tohle je přesně to co na této době nesnáším. Nikde nejsou žádná nastavená pravidla, každý si dělá co chce, rozhodují ostré lokty. Proč má někdo slevu 40% jenom proto že umí mluvit a druhý co to neumí tak né. Na co je pak ten ceník? To je jak handlování na trhu někde v Tunisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Tohle je přesně to co na této době nesnáším. Nikde nejsou žádná nastavená pravidla, každý si dělá co chce, rozhodují ostré lokty. Proč má někdo slevu 40% jenom proto že umí mluvit a druhý co to neumí tak né. Na co je pak ten ceník? To je jak handlování na trhu někde v Tunisu.

 

naprosto souhlasim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Colomboa

No já to taky loni nejdřív zkoušel normálně. Ptal jsem se na balíčky, ale takový, který by mne zaujal, neměli. Tak jsem se ptal, že jsem se dočetl o tom, že někteří pohrozí výpovědí a dostanou slevu. Že mně se to moc nelíbí sahat k takovým krokům a jestli neuvažovali o bonifikaci dlouholetých zákazníků. Nový zákazník má totiž daleko lepší podmínky a to není vůči těm, co "živí" UPC, fér. Odpověď byla takřka nulová a když jsem viděl, že u O2 bych něco podobného jen bez HD boxu dostal za 900,-, nebylo o čem přemýšlet a zavolat. Mají-li takovou politiku, nezbývá než ji přijmout, i když je to vůči slušným zákazníkům nefér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...