Přejít na obsah

Zvuk Dolby Digital 5.1 na ČT1


Návštěvník jirick

Doporučené příspěvky

Nekde sem cetl, ze to stejne nekomu nepomohlo a nechci zbytecne prijit o nastaveni mych fav a jeste ted mam jeden problem, u ruznych stanic asi u jakychkoliv, se mi samoztlumuje zvuk a zachvili se treba zase zesili a takhle porad....stava se to ted nekomu taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem predchvili dal tovarni nastaveni, dal sem znova vyhledat programy a ct1 zvuk funguje, ale co je ted asi horsi vec, tak to, ze tam nemam prima cool, barandov, national geographic, coz nechapu proc. Nevi nekdo co s tim? Zkusim znova vyhledat no, ale nechapu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyreseno, je to takovy zvlastni, ale jde mi to, kdyz sem dal tovarni nastaveni, tak predtim sem to omylem preskocil a nenaladil, takze sem sel hned do menu a ladil a tim chybely kanaly, kdyz sem to znova dal do tovarniho nastaveni, tak hned potom mi nabehlo spustit ladeni a uz mi to naladilo vse. Jinak diky za rady, ted uz bezi vse ok, zatim se ztlumovani zvuku neobjevilo, tak to snad tak zustane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...