Přejít na obsah

Nastavení STB Handan CV-6000 DVR


Návštěvník seppe

Doporučené příspěvky

Návštěvník seppe

Při nastavování parametrů STB pro nahrávání je maximální doba nahrávky 180 minut. Některé filmy jsou ale delší, zvláště když jsou do nich vloženy reklamy a hlavně je třeba dát na konec určitou rezervu, neboť většina kanálů uvádí časy svých programů spíše jen orientačně. Lze nějakým způsobem nastavit čas nahrávání alespoň na 200 minut? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Nelze, ale mám takovej pocit, že délka nahrávky platí pouze pokud zmáčknete ručně nahrávání. Myslím, že pokud je naprogramované, tak to na to nemá vliv. Nevím to jistě, možná se pletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seppe
Nelze, ale mám takovej pocit, že délka nahrávky platí pouze pokud zmáčknete ručně nahrávání. Myslím, že pokud je naprogramované, tak to na to nemá vliv. Nevím to jistě, možná se pletu.

 

Bohužel, ze zkušenosti vím, že časový limit funguje jak na naprogramované nahrávání, tak i na ruční.

Pokud nahrávám pouze jeden program a jsou v něm reklamy, tak to jde. Během reklamy ukončím nahrávání a znovu spustím (samozřejmě vše na ruku) a potom při zpracování obě části spojím. Horší je, když chci nahrávat dva programy, které se časově překrývají. Nevím, co by se stalo, kdybych ukončil nahrávání. Nevím, který program by se mi ukončil (sice doufám, že ten, co nahrávám na ruku, ale ještě jsem si to neověřil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, ze zkušenosti vím, že časový limit funguje jak na naprogramované nahrávání, tak i na ruční.

 

Není tomu tak. Pokud nahrávání naprogramuju podle EPG, tak to nahrává tak, jak dlouho je potřeba - zatím mám rekord 8 hodin.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, ze zkušenosti vím, že časový limit funguje jak na naprogramované nahrávání, tak i na ruční.

 

Není tomu tak. Pokud nahrávání naprogramuju podle EPG, tak to nahrává tak, jak dlouho je potřeba - zatím mám rekord 8 hodin.

 

Díky, podle EPG jsem to ještě nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...