Přejít na obsah

Kdy se konečně bude pronajímat PVR pro HD?


Návštěvník hujer

Doporučené příspěvky

Návštěvník hujer

Pěkné, všechno pěkné. Nové HD kanály pomalu přibývají, ale PVR (set-top-box s HDD) s diskem stále není k dispozici. O nějakých variantách, možných i méně možných, se zde už spekulovalo.

Bohužel zatím jen spekulovalo. A mít doma PVR Handan pro SD a ještě si k tomu pronajímat HD box, se mi moc nezamlouvá - nehledě na nemožnost nahrávání v HD.

 

Takže, má tu někdo nějaké informace o tom jestli vůbec, kdy a evt. jaký HD PVR se chystá UPC pronajímat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

To jsou při vší úctě kecy, pokud si myslí UPC, že něco co se prodává za 15tis koncákům, dostane za polovinu tak se šeredně plete..

 

Čekaj na číňana až něco okopíruje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A že se zatím do všech musí strkat moduly a né karta přímo do STB. To mi připadá trochu divný.

Taky se na nějaký těším, ale kupavat k tomu ještě dva moduly se mi nechce.

Ale vždyť víš, že karta musí být spárovaná se čtečkou a tedy karta + modul je univerzální řešení, pokud je tam jen slot, musí se karta spárovat se slotem a tudíš to zařízení musí projít rukama UPC, musí na to mít techniky a školení a to se vyplatí až od určitého množství. Díky za to, že fungují ty moduly a že si už skoro rok užívám pohody Technisatu.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou při vší úctě kecy, pokud si myslí UPC, že něco co se prodává za 15tis koncákům, dostane za polovinu tak se šeredně plete..

 

Čekaj na číňana až něco okopíruje :)

 

Tak ono to už všechno existuje, ale tipoval bych, že problém bude v poměru počet kusů v dodávce/cena a vypočítaná maximální cena pronájmu, aby to lidi u nás vzali.

U satelitu je to jasný, prostě si to zaplatíš celý a je to, poskytovatele to nezajímá.

 

Nejsem si ještě jist, zda-li také není problém s autorskými právy, UPC tuším chce zabránit kopírování nahraných pořadů, někde jsem vloni četl (tuším googlované fórum v cizím jazyce), že má takové smlouvy s poskytovateli obsahu.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Žádný kecy to nejsou, prostě se zatím pořád testuje Handan. UPC si nemůže dovolit vypustit mezi klienty set-top-boxy, které zatím nesplňují to, co by splňovat měly. Nejdříve se prostě musí vyladit FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 1. to ještě asi není tak funkční jak by si představovali a za 2. by ta cena pronájmu byla vysoká všichni by tu zas nadávali kolik si ti židi za to chtěj účtovat a za 3. kdo chce už něco takového tak si raději spíše koupí vlastní (může si vybrat podle představ).

 

A s tím kopírováním. UPC má zakázáno dodávat cokoliv co umí nahrávat a exportovat do PC :?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Žádný kecy to nejsou, prostě se zatím pořád testuje Handan. UPC si nemůže dovolit vypustit mezi klienty set-top-boxy, které zatím nesplňují to, co by splňovat měly. Nejdříve se prostě musí vyladit FW.

Jo, o HD PVR od Handanu jsem už slyšel. Otázkou je, jestli to bude právě Handan a nebo UPC smyslí ještě něco jiného atd., jelikož u UPC člověk fakt neví.

Mimochodem, pro satelitní televizi je PVRko s HD v pronájmu už dlouho - nevidím důvod, proč by to nemělo být i pro DVB-C zákazníky, kterých je určitě (a možná i řádově) více než sateliťáků...

 

A jinak, ta věta s vylaďováním FW mi vykouzlila úsměv na ksichtě, neboť všichni snad dobře víme, jak skvěle vyladěný soft od UPC je :D

 

PS. Díky za vaše informace či názory a doufám, že i přes informační embargo ze strany UPC se HD PVRka snad brzo dočkáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...