Přejít na obsah

Kdy se konečně bude pronajímat PVR pro HD?


Návštěvník hujer

Doporučené příspěvky

Návštěvník PetrS

no zase tak velký výběr tu není - u nás prakticky jen ten technisat i levnějsí u OMKA, jsou topfieldy ale ty údajně nefungují s UPC....

 

k handanu: že se to musí vyladit to bych pochopil, ale mluví se o tom snad už více než rok a nic za to dobu by to vyladili až až.

 

kopírování: kdo chce řešení najde - jen je to větší otrava

 

 

 

třeba nechápu proč se musí párovat karta, u satelitu to jde i bez toho - je to jen věc, která (znovu) otravuje zákazníky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmineny Technisat sice funguje, ale je nutne mit k nemu dva moduly s kartamy coz je nahouby, zadalsi Technisat nepodporuje parovani STB s kartou jako Handan, proto ho UPC temer jiste nenabidne, u dalsich znacek je to pry bohuzel podobne.

 

Jinak u Handanu se neladi jen FW, ale i HW a proto to trva tak dlouho.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky čekám na možnost pronajmout HD PVR, narozdíl od dekodovacího modulu od Licy který mám v TV, se nevyplatí kupovat HD PVR hotově (pokuď tedy UPC nenasadí nějakou šílenou cenu za pronájem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také raději počkám na Handana. Konec konců měl jsem, s 6000 a 7000 velice dobré zkušenosti a u 6000 byla nahrávka podstatně kvalitnější než na klasickém DVD rekorderu.a to, že to nelze stáhnout do PC a vypálit mne nepálí. Jen aby to už bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Také raději počkám na Handana. Konec konců měl jsem, s 6000 a 7000 velice dobré zkušenosti a u 6000 byla nahrávka podstatně kvalitnější než na klasickém DVD rekorderu.a to, že to nelze stáhnout do PC a vypálit mne nepálí. Jen aby to už bylo.

Přesně tak, sice s PVRkem 6000 zase tak skvělé zkušenosti nemám (jako programátor bych se za takový fw styděl až do důchodu...), ale kupovat předražený PVR na vlastní náklady je prostě rozežranost - nechápu, co oproti DVB-T je na DVB-C či DVB-S přístrojích tak šíleně drahého, že to stojí víc než 2x tolik (ale to je do jiné diskuze).

Takže prostě počkám na PVR k pronájmu - snad se dočkám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hemelajnen

Vim, ze se handan kritizuje, ja le musim rict, ze jsem se 6000 i pres obcasne chyby naprosto spokojeny, stahovat nahravky do pc me opravdu ani nenapadlo a doufám, ze novy kousek od handanu bude mit hard disk alespon 500GB a doufám, ze bude nabizen, jak k pronajmuti, tak ke koupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu, co oproti DVB-T je na DVB-C či DVB-S přístrojích tak šíleně drahého, že to stojí víc než 2x tolik (ale to je do jiné diskuze).

dekodér; na DVB-T přístrojích je pouze MPEG-2, tedy není HD a není potřeba výkon

navíc chybí pokročilé funkce typu přístup po síti, práce po síti ...

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Vim, ze se handan kritizuje, ja le musim rict, ze jsem se 6000 i pres obcasne chyby naprosto spokojeny, stahovat nahravky do pc me opravdu ani nenapadlo a doufám, ze novy kousek od handanu bude mit hard disk alespon 500GB a doufám, ze bude nabizen, jak k pronajmuti, tak ke koupi.

Připojuji se a taky PEVNĚ doufám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...