Přejít na obsah

Nové programy


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Návštěvník hlavsar
Tak musím říct, že History se mi líbí moc, koukám a jsem fakt spokojenej. Tím mi udělalo UPC radost. :)

 

Asi proto nedali i HD verzi, protoze pak bych se asi zblaznil stestim :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Já mám na jednom STB (CV-6000) 98 kanálů (tam je to bez toho zdvojeného TV Noe) a na druhým (CV-7000) mám 99 kanálů (zde je i druhé TV Noe, tedy resp. kanál je označen jako 714000/Pr.1011) - i když to dám přeladit, tak to tam pořád zůstává a na tom druhém se to zase naopak neobjeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na jedné z obyč.rezerv se mě objevují titulky,přestože je podmíněný přístup.a jelikož tam mluví již druhý den o zvířetech a UPC uvažuje o zařazení NG WILD,tak mě napadá,že se bude zanedlouho opět rozšiřovat nabídka :)
A nebo taky ne :) Co takhle Animal Planet HD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na jedné z obyč.rezerv se mě objevují titulky,přestože je podmíněný přístup.a jelikož tam mluví již druhý den o zvířetech a UPC uvažuje o zařazení NG WILD,tak mě napadá,že se bude zanedlouho opět rozšiřovat nabídka :)
A nebo taky ne :) Co takhle Animal Planet HD

tam bych to na češtinu v jakékoliv podobně neviděl.ale možná se mýlím.ale osobně bych spíš ten NG WILD.jo a není to na rezervě HD

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na jedné z obyč.rezerv se mě objevují titulky,přestože je podmíněný přístup.a jelikož tam mluví již druhý den o zvířetech a UPC uvažuje o zařazení NG WILD,tak mě napadá,že se bude zanedlouho opět rozšiřovat nabídka :)
A nebo taky ne :) Co takhle Animal Planet HD

tam bych to na češtinu v jakékoliv podobně neviděl.ale možná se mýlím.ale osobně bych spíš ten NG WILD.jo a není to na rezervě HD

hm, tak to sem zvědav... snad :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...