Přejít na obsah

Nové programy


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Tak u mě (lokalita Hodonín) se už nové kanály objevily a to v novém MUXu na pozici 746/64/6900. kromě History Channel a Musiq1 (kterému bohužel poněkud hapruje zvuk) je v něm i National Geographic (zjevně další stěhování), dvě standardní rezervy a jedna rezerva označená jako "rezerva (History Channel" (opravdu takto, bez té koncové závorky). Zřejmě bude pro History HD, ale zatím je zablokovaná, stejně jako další dvě rezervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No opravdu úžasné, já prostě nechápu ty "rezervy" u UPC. Dříve to šlo taky bez nich, tak proč je tam cpou. Akorát to znepřehledňuje nabídku a musím je pořád přesouvat na konec, aby nepřekážely. Já jsem na ty rezervy a kanály, které jsou v nabídce dvakrát, vážně alergický. Nešlo by to bez těch rezerv a konečně odstranit ty kanály, co jsou v nabídce vícekrát? Docela bych to uvítal, vážně.

Upraveno uživatelem onak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No opravdu úžasné, já prostě nechápu ty "rezervy" u UPC. Dříve to šlo taky bez nich, tak proč je tam cpou. Akorát to znepřehledňuje nabídku a musím je pořád přesouvat na konec, aby nepřekážely. Já jsem na ty rezervy a kanály, které jsou v nabídce dvakrát, vážně alergický. Nešlo by to bez těch rezerv a konečně odstranit ty kanály, co jsou v nabídce vícekrát? Docela bych to uvítal, vážně.

 

Pokud vím, tak Malina něco říkal kdysi o stovce programů do konce roku, tak je tam už skoro máme, ne? :twisted: a slib je splněn

 

Není to jedno, jestli je tam jen nápis rezerva nebo 2x noe anebo nic neříkající kanály

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro přehled jak to vypadá: (defaultní pozice, nic jsem nepřehazoval):

 

94 - rezerva HD (History HD)

95 - History Channel

96 - National Geographic

97 - rezerva

98 - rezerva

99 - Musiq 1

 

U všech mi hlásí, že není signál, HD rezerva je odemknutá, ale bez signálu. Co tam dělá NGC nechápu, ledaže by to bylo buď stěhování (nechápu k čemu) nebo NGC Wild/Music, či CZ verze (na tu je ale brzy ne?).

 

Celkově tedy je nyní v digitálu:

5x rezerva

3x rezerva HD (ČT1 HD, History HD, ???)

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...