Přejít na obsah

Nové programy


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

tak na jedné z obyč.rezerv se mě objevují titulky,přestože je podmíněný přístup.a jelikož tam mluví již druhý den o zvířetech a UPC uvažuje o zařazení NG WILD,tak mě napadá,že se bude zanedlouho opět rozšiřovat nabídka :)
A nebo taky ne :) Co takhle Animal Planet HD

tam bych to na češtinu v jakékoliv podobně neviděl.ale možná se mýlím.ale osobně bych spíš ten NG WILD.jo a není to na rezervě HD

hm, tak to sem zvědav... snad :)

Jen se člověk musí smířit s tím, že v Standardu už ani jen tak něco kromě must-carry nebo typu Musiq1 nepřibyde!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v zápise RRTV o UPC nic není, takže další termín 22. – 23.září, resp. 24.září zveřejnění.

 

Mimochodem moc se mi líbí odstavec :idea:

- postupuje podnět k posouzení francouzskému regulačnímu orgánu CSA s poukazem

na možné porušení § 32 odst. 1 písm. c) tuzemského zákona č. 231/200 Sb., kterého se

provozovatel Eurosport S. A. mohl dopustit tím, že na české verzi programu Eurosport

dne 22. srpna 2009 při přenosu z Mistrovství světa v atletice byl odvysílán výrok Dej

Němcovi funkci a naučí se střílet, čímž mohlo dojít k porušení povinnosti provozovatele

zajistit, aby vysílané pořady nepodněcovaly k nenávisti z důvodů rasy, pohlaví,

náboženství, národnosti nebo příslušnosti k určité skupině obyvatelstva

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsimli jste si, ze provozovatel VOOM HD rozsiruje vysilani filmoveho kanalu Sundance Channel SD a HD v Evrope? Bylo by super tuhle stanici mit v nabidce, indie alternativa ke komercnimu HBO... hmm... Jak je ale uvedeno v titulku... to s ohledem na UPC patri spise do oblasti science-fiction :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsimli jste si, ze provozovatel VOOM HD rozsiruje vysilani filmoveho kanalu Sundance Channel SD a HD v Evrope? Bylo by super tuhle stanici mit v nabidce, indie alternativa ke komercnimu HBO... hmm... Jak je ale uvedeno v titulku... to s ohledem na UPC patri spise do oblasti science-fiction :(

 

Sundance Channel HD jsem dnes naladil na Eurobird 9°E, vysílá volně. Byl jsem překvapen výbornou kvalitou obrazu (prostě jako Woom HD). Před měsícem jsem odhlásil kabelovku a nelituji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Čenda

Informace z DIGIZONE:

Nabídka digitální kabelové televize od společnosti UPC by se již od října měla rozrůst o další kanál ve vysokém rozlišení. Stane se jím stanice History HD. Informuje o tom server Broadband TV News, který cituje centrálu společnosti. O tom, že česká pobočka s touto stanicí skutečně počítá, svědčí i fakt, že na přijímačích už je pro ni vyhrazena pozice označená jako "rezerva (History HD)", a to na čísle 95.

 

K zařazení kanálu došlo již tento měsíc na Slovensku, v říjnu se zde objeví History v SD verzi. Pro Českou republiku zvolil operátor postup opačný. History HD se stane po stanicích HBO HD, Filmbox HD, National Geographic Channel HD, Eurosport HD, Nova HD, Nova Sport HD, TV Barrandov HD už osmou stanicí v HD. Společnost navíc počítá i s kanálem ČT1 HD, který nahradí Voom HD. Ten svou distribuci ukončil. V současné době už je History HD nabízen např. v satelitní platformě Skylink nebo v síti kabelového a IPTV operátora RIO Media. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...