Přejít na obsah

WiFi modem


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Ahoj, dnes jsem se dočetl na novinkách.cz, že UPC od poloviny září nabídne za příplatek nový modem s WiFi routerem. Pamatuji si, že asi před půl rokem dělali průzkum, jestli by tento modem zákazníci využili a kolik by byli ochotni platit. Tak to asi vypadá, že ho nabídnou, nebo co myslíte?

 

viz.: http://www.novinky.cz/internet-a-pc/177 ... nejsi.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

Pokud počítají s měsíčním paušálem za ten wifi modem tak si to můžou strčit někam. V dnešní době se dá pořídit wifi router za pár stovek a nic mi nebrání ho připojit na stávající modem. Za pár měsíců provozu by se investice do wifi routeru spolehlivě vrátila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak tak, stavajici zakaznik nema potrebu modem menit. Kdo potrebuje, router koupi za par stovek takovy, jaky chce. Pro nove zakazniky je to ale zajimava nabidka, jak celkem bezbolestne pripojit vsechny sve NTB, media prehravace a LCD TV k netu. Jen by to melo byt bez pausalu. Tedy ber bud ten nebo ten (modem).

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Pokud počítají s měsíčním paušálem za ten wifi modem tak si to můžou strčit někam. V dnešní době se dá pořídit wifi router za pár stovek a nic mi nebrání ho připojit na stávající modem. Za pár měsíců provozu by se investice do wifi routeru spolehlivě vrátila.

 

Tak ona ta nabidka asi nebude smerovana k lidem, kteri aspon trochu vedi vocogo. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník piposek

650 korun za výměnu modemu a 60 kč měsíčně? cože? To zas někdo nedal.... Evidentně zase jeden z dalších fórků typu "my to poskytovate nechceme" přeloženo do "samozřejmě poskytujeme, ale za šílenou cenu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

650 korun za výměnu modemu a 60 kč měsíčně? cože? To zas někdo nedal.... Evidentně zase jeden z dalších fórků typu "my to poskytovate nechceme" přeloženo do "samozřejmě poskytujeme, ale za šílenou cenu"

já na to taky koukal a celkem mě to šokovalo, ale těch 650 se dá pochopit spíš než ten měsíční poplatek... je logický, že technik tam zadarmo nepojede... v takovým případě se to skutečně nikomu nevyplatí a ta nabídka podle mě úplně ztrácí smysl... kdyby radši upc tyhle modemy dávalo novejm zákazníkům a pomalu vyhazovali ty starý šlupky... stejně to dopadne tak, že tak za dva roky i ten Fiber Power 30 bude využívat EuroDDOCSIS 3, když ho zrychlej, tudíž zbyde hromada starejch modemů pro nejpomalejší tarif a k nim přibydou tyhle nový s routerem...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...