Přejít na obsah

WiFi modem


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dragokazov

No já mám koupený raději router Cisco s WiFi asi za 3.000Kč který je jen můj a můžu se na něj spolehnout což se o hardwaru co dodává UPC moc říct myslím zatím nedá.. nemluvě o tom že chcou jednorázový poplatek 600 Kč!! takže zaplatíte modem a ještě jim budete přispívat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám koupený raději router Cisco s WiFi asi za 3.000Kč který je jen můj a můžu se na něj spolehnout což se o hardwaru co dodává UPC moc říct myslím zatím nedá.. nemluvě o tom že chcou jednorázový poplatek 600 Kč!! takže zaplatíte modem a ještě jim budete přispívat

Ten Wifi modem od UPC je také od spol. Cisco.

Co se týče starých MDM tak si lze povšimnout že cena (ceníková) se o 50% snížila ze 4 na 2 tisíce Kč.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

jn ale s tím pronájmem zaplatíš za první rok 1320 Kč a za každý další rok 620 Kč.

Takže za 2 roky už máš zaplacený kvalitní router svůj :) Navíc i když si ten modem koupíš a změníš ISP tak ho můžeš vyhodit.. příjde mi to jako blbost navíc si myslím, že tím se definitivně připravuješ o možnost využívat více než jednu IP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
http://www.upc.cz/internet/wifi-modem 0Kč mesíčně. Možná překlep, ale kdo si to objedná, musí to za to dostat :D

 

Nemusí, protože když si to přečteš pořádně, tak dole objevíš hvězdičku a u ní je napsáno, kolik potom platíš, tedy 60 Kč měsíčně. A potom, pokud se podíváš do ceníku, tak tam je taky uvedeno 60 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fabiak
http://www.upc.cz/internet/wifi-modem 0Kč mesíčně. Možná překlep, ale kdo si to objedná, musí to za to dostat :D

 

Nemusí, protože když si to přečteš pořádně, tak dole objevíš hvězdičku a u ní je napsáno, kolik potom platíš, tedy 60 Kč měsíčně. A potom, pokud se podíváš do ceníku, tak tam je taky uvedeno 60 Kč.

 

 

EE, pokud máš někde cenu, musíš ji za to nabízet a navíc hvězdička u té nuly není odkazujicí dolů, v opačným případě je to nekalá soutěž. Už sem toto někde v našich končinách (tuším že u O2 viděl a ČTÚ dal za pravdu zakaznikovi). Otázkou je, kdo si to fakt domů dá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EE, pokud máš někde cenu, musíš ji za to nabízet a navíc hvězdička u té nuly není odkazujicí dolů, v opačným případě je to nekalá soutěž. Už sem toto někde v našich končinách (tuším že u O2 viděl a ČTÚ dal za pravdu zakaznikovi). Otázkou je, kdo si to fakt domů dá :D

už to opravili, tak snad to byla jenom chyba při zadávání, podobnějako prvního září u Fiber Power 50 s rychlostma 10/1...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak se tu koukám nikdo se tu ještě nezmínil o tom, že přes tento "wifi/modem" jelikož se nejedná o router v pravém slova smyslu, lze připojit maximálně jedno! ..zařízení např. notebook a dále čtyři počítače či notebooky prostřednictvím síťového kabelu RJ-45. Když ale vezmu v potaz, že UPC požaduje 650Kč jako poplatek za instalaci + dalších 60Kč/měsíčně z pronájmu tohoto wifi-modemu, tak mi přijde tato nabídka značně nevýhodná.

 

Sám používám již druhým rokem svůj router Asus WL-500G Premium, za 1.200 s DPH, napojený za novou černou motorolu SBV6120E pro nové tarify UPC Fiber power 50-100Mbit a nemůžu si ho vynachválit. Nevím, kdo si ho za těhlech podmínek, s těmito parametry, od UPC pořídí.. :?::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak se tu koukám nikdo se tu ještě nezmínil o tom, že přes tento "wifi/modem" jelikož se nejedná o router v pravém slova smyslu, lze připojit maximálně jedno! ..zařízení např. notebook a dále čtyři počítače či notebooky prostřednictvím síťového kabelu RJ-45. Když ale vezmu v potaz, že UPC požaduje 650Kč jako poplatek za instalaci + dalších 60Kč/měsíčně z pronájmu tohoto wifi-modemu, tak mi přijde tato nabídka značně nevýhodná.

 

Sám používám již druhým rokem svůj router Asus WL-500G Premium, za 1.200 s DPH, napojený za novou černou motorolu SBV6120E pro nové tarify UPC Fiber power 50-100Mbit a nemůžu si ho vynachválit. Nevím, kdo si ho za těhlech podmínek, s těmito parametry, od UPC pořídí.. :?::D

Ten MDM má i funkci routeru. Čili si na něj můžeš připojit klidně 40 PC bezdrátově a max. 4 drátově.

 

Asus WL-500G je fajn taky se mi někde jeden válí ale přeci jen neumí stále ještě n standard takže mít k němu Fiber 100 mi přijde zbytečné.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...