Přejít na obsah

WiFi modem


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Na webu upc píšou, že to má normálně router.

Bez routeru by to bylo asi docela k ničemu.

 

Mě to říkal jejich "technik" na jejich zpoplatněné zákaznické lince, a to jsem tam kvůli tomu volal asi čtyřikrát. Prý nelze připojit více než jedno zařízení bezdrátově a ostatní pc pak přes ethernetový kabel. Taky mi to přišlo divné, ale zároveň to znělo tak, že si tím jsou jisti.. poněvadž mě stále o možnosti připojení jednoho zařízení ujišťovali.

 

Ale hlavním argumentem proč jsme ho přítelkyni nedoporučil byl, již zmíněný, poplatek 650Kč, za tu cenu si už pořídíte normální kvalitní router a hlavně bude váš. :)

 

to Marek-26: /n standard sice neumí, ale mám flashnutej pozměněný firmware od olega, což mu vylepšilo krapítko nějaké funkce :D A při současných rychlostech na Fiber power 50 ho stejně na tu rychlost při derivaci protokolu 802.11/g nevyužiju.

A až bude ta potřeba tak mám tady vybranou alternativu, ale při těch rychlostech co s linkou dosahuji, za ideálních podmínek, teď se mě to stejně tak rychle netýká :lol:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník FaBio
Na webu upc píšou, že to má normálně router.

Bez routeru by to bylo asi docela k ničemu.

 

Mě to říkal jejich "technik" na jejich zpoplatněné zákaznické lince, a to jsem tam kvůli tomu volal asi čtyřikrát. Prý nelze připojit více než jedno zařízení bezdrátově a ostatní pc pak přes ethernetový kabel. Taky mi to přišlo divné, ale zároveň to znělo tak, že si tím jsou jisti.. poněvadž mě stále o možnosti připojení jednoho zařízení ujišťovali.

 

Ale hlavním argumentem proč jsme ho přítelkyni nedoporučil byl, již zmíněný, poplatek 650Kč, za tu cenu si už pořídíte normální kvalitní router a hlavně bude váš. :)

 

to Marek-26: /n standard sice neumí, ale mám flashnutej pozměněný firmware od olega, což mu vylepšilo krapítko nějaké funkce :D A při současných rychlostech na Fiber power 50 ho stejně na tu rychlost při derivaci protokolu 802.11/g nevyužiju.

A až bude ta potřeba tak mám tady vybranou alternativu, ale při těch rychlostech co s linkou dosahuji, za ideálních podmínek, teď se mě to stejně tak rychle netýká :lol:

 

 

Asus WL-500GP muzu take jen doporucit. Bohuzel jeho novou verzi jiz ne. Ani dalsi nove routery od ASUSu. Momentalne se jim jejich vyroba moc nedari denne nam je nekdo vraci a posilame je asusu na reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Jaku

Myslím, že většina odpovědí byla: WiFi modem nebrat.

Tedy nech si ten modem, který máš a za něj dej WiFi router.

 

Takže otázka by měla znít: Který WiFi router, byste mi doporučili?

 

Z nouzových důvodů (nedostupnost jiného) jsem pořídil nejlevnější variantu se kterou jsem spokojený D-Link DI-524 za necelých 550,-

 

Já sám se rozmýšlím mezi trochu dražšími variantami routerů.

Líbilo by se mi něco s gigovými ethernety, N třídou WiFi a USB.

Hlavně, aby to bylo dobře řiditelné.

Příklad:

DLink-DIR855; Netgear WNDR3700; Linksys WRT320N - WRT610N; ASUS RT-N16N

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník Bender
...

kvalitní produkty dělají firmy asus, cisco, d-link, netgear a tp-link 8)

Uveden pouze příklad a řazeno abecedně. :)

 

pravda, poslední kvalitní asus byl tak wl-500g deluxe, pak už to šlo do háje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

No u TP-Linku muzu poreferovat, ze mne vzhledem k cenu nadmiru prekvapil a jsem naprosto spokojenej - doma TL-WR1043ND a od prvotnich konfiguraci jede bezchybne, uptime ted ukazuje temer 167dni.

Na chalupu jsem na zaklade kladnych zkusenosti poridil TL-WR941ND a to same, spokojenost, jen asi zainvestuju do anten.

 

Ostatne vyber TP-Linku mi pochvalili i technici mistniho wi-fi providera, pry na nich dokonce zrizovali vetsinu koncovych klientu pro 2,4GHz pasmo (kdyz do nej jeste pripojovali)

A ano, bavili jsme se i o Asusu a jejich zkusenosti a postrehy tak nejak odpovidali tomu, co rika Bender.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Rocky1930

dobrý večer mám dotaz internet od UPC Fiber Power 100

a již zvažuji zakoupení routeru Netgear WNDR3700 je to dobrá volba 100mbs linku? děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...