Přejít na obsah

Problém s routerem.


Návštěvník jan

Doporučené příspěvky

Návštěvník jan

:-)

Jo naděje umírá poslední.

Tak mám spíš pocit, že anténa je slabá. Je jen o něco silnější než vestavěná (malá) 3 db. Takže si myslím, že sice bylo nápsáno, že má mít 12 db, ale má tak 4 db.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ubiquity UniFi - zkusenosti

 

Dosah je udáván 150m, ale to je nic neříkající údaj při použití v zástavbě. Takže něco z praxe - rodinný dům a v něm již dědeček ADSL WIFI router SMC7904WBRB pokryl centrální místnost a okolní, ale místnosti přes dva pokoje a nahoře v patře signál slabý a nepoužitelný...Při nedávném přechodu na VDSL použit v součastnosti nabízený O2 WIFI router O2 Huawei EchoLife HG622u a výsledek sice o čárku lepší, ale stejně ve vzdálených pokojích nepoužitelné. Až s nasazením UNIFI Enterprise poskočilo pokrytí WIFI o dvě čárky a i v těch doposavaď problémových prostorech je WIFI použitelné...

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Ono taky hodně záleží na té druhé straně, než je AP, tj. na mobilní telefonu, NB apod., který se na AP připojuje.

 

Ubiquity UniFi - nelze nastavovat z webového prohlížeče, ale jenom pomocí softu od výrobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

Mě hlavně dostalo, že mám 2 X 12 db anténu a nic. V pdstatě je nepatrně silnější než ta dodávaná s routerem. A to jí možná fandím.

Takže jestli je to u všech těch všesměrových či jsem koupil šmejd.

 

To unifi vypadá dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...