Přejít na obsah

Problém s routerem.


Návštěvník jan

Doporučené příspěvky

Návštěvník adam_vent

a UPC zatím zavádění IPv6 neplánuje ještě má v záloze "nějaké" IPadresy v4 (IPv4) a až jim dojdou tak má ještě u sesterské společnosti tak zavádění IPv6 v blízké budoucnosti nehrozí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
a UPC zatím zavádění IPv6 neplánuje ještě má v záloze "nějaké" IPadresy v4 (IPv4) a až jim dojdou tak má ještě u sesterské společnosti tak zavádění IPv6 v blízké budoucnosti nehrozí :)

Nejenom takto, ale třeba i omezením jedné veřejné IPv4 na jednu přípojku to lze řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

já vím. Ale nemám kam ji dat. Router mám v 2 patře a práci, kam bych to chtěl docpat ve sklepě. Ani nejde použít ten do elektriky. Myslím si. Protože to je jiná fáze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

Zásuvku jo. Myslel jsem něco jako je tohle : https://de.hama.com/00053170/hama-power ... tarter-set

Ale bohužel je to jiná fáze.

 

Zásuvku mám, ale musel bych jí dát někam do prostřed baráku a tam jsou nájěmníci. Ty mi nedovolí mít tam zapnutý repeát. To je nereálné.

A po baráku mi nedovolí táhnout kabel.

 

Proto hledám spíš nějakou tu anténu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Pokud je ve sklepě WiFi signál z hlavního routeru (alespoň nějaký), tak se dá použít opakovač, který tento signál přijme a se stejnou identitou šíří dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...