Přejít na obsah

Problém s routerem.


Návštěvník jan

Doporučené příspěvky

Návštěvník jan

mě tvrdil. Přesná slova. Že tam vidí chybné pakety. A že je to v mé oblasti silně zarušené. Ale že by to už mělo být v pořádku. Udivilo mi,že když jsem mu řekl, ze to dělá delší dobu. Tak jak i tak tvrdil, že to bude v pořádku. Tak nevím. Přišlo mi,jako že ví co se s tím dělo. Přesto uvidím teprve časem. Zajímavé je, že i vedle v bytě sousedka má najednou problém s routerem ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

Tak jsem si nakonec koupil ten TP-Link 1043 vyměnil ten Zyxel. Ne že by byl špatný. Docela bych řekl, že byl stejný. Ale jde mi o sílu signálu. TP-link je na tom o trošku lépe, ale skoro zanedbatelně. Ale má vyndavací anténu. Takže začnu laborovat co tam připnout, abych měl co největší dosah. Jestli máte nějaký typ. Budu rád.

Právě jsem zprovoznil Print server. Po občasných problémech.

A tomu provozu s USB – moc nerozumím. Myslel jsem, že dám na palec mp3 a budu to sdílet do mobilu. Teď už vím, že to asi nepůjde. Ale hlavně, že jede internet.

Zatím se to neseklo. Tak snad to byl jen dočasný problém a já se do toho zrovna dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

IPv6 je vlastně rozšířená verze IPv4 a má další novinky ale myslím že toto stačí IPv4 vypadá např. takto 192.168.1.1 a IPv6 např.takto 2001:0718:1c01:0016:0214:22ff:fec9:0ca5 . IPv4 je pouze pro 4 300 000 000 a IPv6 bylo dimenzováno pokud možno pro nekonečno zařízení a povedlo se na 340 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 zařízení to je docela velký rozdíl ne ? :) jinak více o IPv6 v této knize http://knihy.nic.cz/files/nic/edice/pav ... 6_2012.pdf

Upraveno uživatelem adam_vent
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Tak jsem si nakonec koupil ten TP-Link 1043 vyměnil ten Zyxel. Ne že by byl špatný. Docela bych řekl, že byl stejný. Ale jde mi o sílu signálu. TP-link je na tom o trošku lépe, ale skoro zanedbatelně. Ale má vyndavací anténu. Takže začnu laborovat co tam připnout, abych měl co největší dosah. Jestli máte nějaký typ. Budu rád.

Právě jsem zprovoznil Print server. Po občasných problémech.

A tomu provozu s USB – moc nerozumím. Myslel jsem, že dám na palec mp3 a budu to sdílet do mobilu. Teď už vím, že to asi nepůjde. Ale hlavně, že jede internet.

Zatím se to neseklo. Tak snad to byl jen dočasný problém a já se do toho zrovna dostal.

Na co největší dosah si kup opakovač nebo AP, z toho routeru víc nevymáčkneš (možná výkonnější anténou, ale spíš ne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...