Přejít na obsah

setobox a video?


Návštěvník Monique

Doporučené příspěvky

Návštěvník Monique

Dobrý den,po zapojení setoboxu nemůžu nic sledovat na videu,nemám obraz,nemohu nahrávat,podívat se na nahrané staré věci,ani nastavit čas a vdeu,rostě nic,po zapnutí videa se mi neobjeví ani ta modrá obrazovka,setobox mám zapojený do tv i videa,zkoušela jsem pozapojovat různě jinak a nic.Proč? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,po zapojení setoboxu nemůžu nic sledovat na videu,nemám obraz,nemohu nahrávat,podívat se na nahrané staré věci,ani nastavit čas a vdeu,rostě nic,po zapnutí videa se mi neobjeví ani ta modrá obrazovka,setobox mám zapojený do tv i videa,zkoušela jsem pozapojovat různě jinak a nic.Proč? :shock:

takhle to mám propojený já,tak to zkus.

účastnická zásuvka-STB(koaciál),STB-TV(scart kabel,{nebo HDMI kabel,záleží,co máš za STB}).STB-VIDEO(scart kabel+koaciál),

VIDEO-TV(scart kabel+koaciál).pak už na televizi nastavit správný TV výstup

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

ještě doplním na video lze naladit jen část analogové nabídky. Digitál nelze video nemá DVB-C tuner. JInak jak popisuje Tomus lze nahrávat vše, ale jen tehdy pokud je STB zapnutý a nahrávat lze program který je na STB navolený. Tudíš dívat se na jeden program a druhý nahrávat v digitále nejde na rozdíl od analogu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...