Přejít na obsah

VIRUS!


Návštěvník KUFI

Doporučené příspěvky

Návštěvník KUFI

Urcite uz se to tu probiralo. Ja se s obligatnim VIR problemem potykam uz docela dlouho. Preinstaloval sem kvuli tomnu wokna, nainstaloval SP3, Kasperskyho s poslednim updatem, Ad-aware, mam zaplej wokeni firewall, misto Outlooku sem presedlal na Thunderbirda a zavolal do UPC, ze je vse v poradku. Behem 1min vsechny porty otevreny. Parada. Po 2 dnech opet mejl, ze je ode me odesilanej SPAM...WTF? Nejvic me to stve kvuli herni konzoli. Mam PS3 a nelze se prihlasit do PSN, tudiz zadny dema, zadnej online multiplejr atd. A odesilani mejlu pres web klienty je taky peknej opruz.

Docela rad bych vedel, kde se to porad bere a co je zac ten robot kterej me neustale bonzuje. Uz nevim co vic udelat a rovnou rikam, ze zadnej "Smart" Guard kupovat nehodlam. Staci ze platim 1700,- za net a 100,- za pevnou IP. Spis me to prijde, jako ze si nekdo vymejsli s tim spamem a pouze chteji zakaznikovi vnutit jejich "pochybnej" softwarovej balicek. Jinak nic proti jejich netu, sem s nim na 100péro spokojenej a vim ze lepsi u nas neexistuje. Ja osobne nemam zadny vypadky a rychlost 3,5MB(30Mb) stabil. Jenom s tim VIRem me sajou krev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

JJ řek bych, že je to tak jak říkáš.. že jim jde pouze o prodání toho jejich prodiktu který asi nevyužívá nikdo jiný než UPC a možná ani ti ne :D ještě bych zkusil vyhodit ten tvůj antivir a nainstalovat trial esetu a jestli budou dělat problémy i potom tak doporučuju můj vyzkoušený postup: vyhrožovat, vyhrožovat a vyhrožovat :D (telekomunikačním úřadem, ČOI, Černými Ovcemi a pak nas**** je poslat někam že s nima končím a ruším smlouvu :) když jsem to udělal naposled tak mi tali slevu 50% na net 100% na HBO a AXN Sci-Fi a ještě nějakou na celou tv a ještě se omluvili za problémy :lol: (problém se týkal výpadků ale myslím že nebude rozdíl u tohohle problému)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
Ono se nemusi jednat jen o odesilani spamu primo ve forme mailu, ale take napr. lze PC vyuzit jako proxy server a jeho IP adresu zneuzit k odesilani spamu apod.

 

Čily vychodiskem by mohla bejt zmena IP adresy. Coz ale urcite nebude zadarmo :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
JJ řek bych, že je to tak jak říkáš.. že jim jde pouze o prodání toho jejich prodiktu který asi nevyužívá nikdo jiný než UPC a možná ani ti ne :D ještě bych zkusil vyhodit ten tvůj antivir a nainstalovat trial esetu a jestli budou dělat problémy i potom tak doporučuju můj vyzkoušený postup: vyhrožovat, vyhrožovat a vyhrožovat :D (telekomunikačním úřadem, ČOI, Černými Ovcemi a pak nas**** je poslat někam že s nima končím a ruším smlouvu :) když jsem to udělal naposled tak mi tali slevu 50% na net 100% na HBO a AXN Sci-Fi a ještě nějakou na celou tv a ještě se omluvili za problémy :lol: (problém se týkal výpadků ale myslím že nebude rozdíl u tohohle problému)

Ja to prozatim resim tak, ze tam vzdycky zavolam ze uz sem problem se spamem odstranil a mam tak 2-3 dni pokoj nez me zase nabonzuje nakej ten jejich robot. Ale uz me to prestava bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

 

Čily vychodiskem by mohla bejt zmena IP adresy. Coz ale urcite nebude zadarmo :x

 

Nepotěším tě změna statické ip adresy u UPC NENÍ možná za žádných okolností jediná možnost je statickou úplně zkušit :) (už jsem to jednou řešil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

 

Čily vychodiskem by mohla bejt zmena IP adresy. Coz ale urcite nebude zadarmo :x

 

Nepotěším tě změna statické ip adresy u UPC NENÍ možná za žádných okolností jediná možnost je statickou úplně zkušit :) (už jsem to jednou řešil)

Tak vsechny porty mam zase otevreny...do doby nez me zase naprasi spam bot :)

Na tu zmenu IPiny sem se taky ptal a prej to je mozny. Jenom je treba zavolat ve vsedni den. Asi to udelam, ale jestli me i potom prijde ze ode me odchazi spam, tak budu vzteklej jak čert :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...