Přejít na obsah

LCD Samsung LE40B650 a digitální kabelovka UPC


Návštěvník Stanislav Macek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Stanislav Macek

Mám v úmyslu zakoupit televizor Samsung LE40B650, u kterého je uváděno, že má DVB-C, MPEG4, CI slot. Tento televizor vypadá se svými parametry velice dobře, dokonce lépe než SONY KDL40W5500. Potřeboval bych vědět s jistotou, že po zakoupení modulu UPC s kartou od LICA bude fungovat dekódování všech programů uvčetně HD, tak jak to funguje u SONY Bravia.

Pomůže mi někdo? Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den

Kupoval jsem nedavno tento model: SAMSUNG LE19B54 ( take na "KASE")

http://www.kasa.cz/audio-video-technika/koupit/911412/samsung/samsung-le19b541/.

 

Vse funguje jak ma:

SAMSUNG LE19B54 > CONAX > UPC Standard + SuperFilm > HBO HD,Eurosport HD,National Geographic HD,Voom HD,Barandov TV HD,FilmBox HD

 

Jediny problem byl, ze dva "muxy" (163/64/5000-Z1,Prima COOL atd.;170/64/5000-HBO,Cinemax atd.) pri automatickem hledani vubec nenasel,takze jsem je tam musel "doladit"manualne.Mimochodem jsem si take nebyl jisty podporou DVB-C, MPEG4, CI...,tak jsem zavolal na podporu Samsung 800 726 786 http://www.samsung.com/cz/support/customercare/customerCare.html,kde me bylo velmi ochotne zdeleno, ze vsechny televizory - Serie 5 rady "B" podporuji vyse uvedene funkce.Takze pokud to zvlada tento "prcek" u 40", by nemel byt sebemensi problem.

S pozdravem Bombajs

 

PS: Pokud TV zakoupite pres internet, mate ze zakona moznost jej do 14 dnu, bez udani duvodu vratit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stanislav Macek

Tak jsem to nakonec nevydržel a vsadil jsem na jistotu. Včera měli v Datartu v Brně několik posledních modelů SONY KDL 40W4500 (s 10bit. panelem) a tak jsem jeden koupil.

 

Přesto děkuji všem, kteří se mně snažili poradit.

Macek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Taky uvažuju o Samsungu B650, jen v menší uhlopříčce (32´). Kromě jiných funkcí ji chci i proto, že po dokoupení Ca modulu bych se zbavila Handanu5000 a nechce se mi platit pronájem typu, který by mi umožňoval sledovat HD.

 

Starou TV, handan a dvd jsem měla propojené tak, že jsem nahrávala na dvd rekordér přes Line1 vstup.

:?: Jen se chci ujistit: budu pak moct ze Samsungu s CA modulem nahrávat pořady z kabelovky na "klasický" dvdrekordér? Přes AV vstup? Mám v tom chaos :oops: .

 

Děkuji.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se chci ujistit: budu pak moct ze Samsungu s CA modulem nahrávat pořady z kabelovky na "klasický" dvdrekordér? Přes AV vstup? Mám v tom chaos.

Teoreticky ano, ale jen to co zrovna pobezi na televizoru, radsi nech pro nahravani toho Handana CV5000.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se na Philips 32PFL8404H/12 nebo 32PFL9604H/12 viděl jsem je proti samsungu b650 mi přišel vyrazně lepší obraz.

Díky, jojo Philips se mi v prodejně taky líbil. Jenže asi nakonec hrají roli i finance, ten b650 vyjde teď v akci samsungu kolem 15 tis., kdežto philips tak o 5 tis. víc a 9694 je k mání tak kolem 27 tis. , což už je pro mě přes čáru. Ale ten Philips 32PFL8404H/12 vypadá fakt hezky :) .

 

Tomusi, děkuju za odpověď. Teoreticky tedy ano, snad to půjde i prakticky. :) Možná by to mohl potvrdit nějaký majitel tv s cam modulem. Dík. :)

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...