Přejít na obsah

Sekundové výpadky modemu


Návštěvník Mc_Q

Doporučené příspěvky

Návštěvník blackskull
Nojo, u mě to taky přestalo. Ale torrenty nejdou.

 

Včera mi volal technik, ohledně problému s pomalým načítáním stránek. Když pominu, že ze mě zkoušel dělat blbce (vypněte firewall, připojte PC rovnou k modemu, zkontrolujte kabely), tak jsem se ho zeptal na blokování torrentů. Jeho odpověď: My nic neblokujeme. Moje otázka: Proč nejdou torrenty. Odpověď: My nic neblokujeme. A moje poslední otázky byla: Proč lžete? Odpověď: My nic neblokujeme. :lol: Musí se nechat, že asertivní techniku ohrané desky mají zmáknutou kvalitně. No nic tak ty tři díly wrestlingu (jsem na to ulítlej), si stáhnu z webu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer, bohužel radu nemám. Zajásal jsem tento pátek, kdy se u nás na Spořilově zvedla rychlost. Má radost však trvala jen do soboty. Dnes je to ještě horší, výpadky se objevují i několikrát za hodinu. Poslal jsem nový dotaz do upc a uvidím zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dobrý den, sice jsou zde příspěvky staré několik let, já ale problém zaznamenávám letos, a to Záběhlice. Pracuji z domova, a znemožňují mi to opakované výpadky. VPN se mi odpojí na pár sekund, a já nedělám nic jiného než se znovu přihlašuji, a to někdy i 2x za minutu. Přes den vše funguje, začne se to dít většinou až po 18.h, a pokračuje to třeba do 4 do rána. Nemá někdo místní obdobnou zkušenost? Naše IT tvrdí, že na firemních sítích problém není. Děkuji, D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...