Přejít na obsah

Sekundové výpadky modemu


Návštěvník Mc_Q

Doporučené příspěvky

Návštěvník Mc_Q

Stává se mi ze nekolikrat denne mam sekundove vypadky modemu a tim i netu, nekdy i nekolikrat za sebou...stava se mi to az po navyseni rychlosti tedy nekdy od zacatku unora, koncem unora tu ume byl technik a vymenil mi modem za ten sami co sme mel tedy Motorola

ale dela to porad a ted mi pride ze i vic,

je chyba umě ? mam totiz integrovanou sitovku tak estli to nemuze bejt tou.......

nebo je chyba u UPC? jejich pomerne nizkou stabilitou......

 

Nebo mate/mel jste nekdo stejny problem .....

 

diky za rady a pomoc =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník blackskull

Tak mě se zase stává poslední týden, že zapnu net a cca pět vteřin trvá, než se začne načítat stránka. Jen je dole hlášení vyhledávám server .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mc_Q

bacon -> icq mi taky pada to uz sme si zvykl, hodi mi to chybu icq neodpovida a konec..

blackskull -> kdyz ti tohle dela se podivej vten okamzik na modem estli se ti nenacitaji svetilka jako me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

mam totiz integrovanou sitovku tak estli to nemuze bejt tou.......

 

Rozhodně ne, ostatně dnes každý novější počítač má integrovanou LAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DOTAZ PRO UPC:

Dobrý den, v poslední době (cca 3 měsíce) pozoruji neustálé výpadky připojení internetu a pevné linky, v průměru 5-10x během celého dne. Výpadky jsou to krátké (cca1-2 minuty), modem se vždy sám restartuje, začnou postupně svítit LED diody. Během tohoto samovolného restartu modemu je nefunkční telefon i internet. Je toto způsobeno pracemi na Vaší rozvodné síti, nebo to svědčí o nějaké závadě na modemu?

Děkuji za odpověď.

 

ODPOVĚĎ OD UPC:

Vážený pane,

dovolte, prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 24.3.2009, týkající se technického problému.Byla provedena kontrola Vašeho připojení i signálu na modemu a všechny hodnoty zcela odpovídají normě EuroDocsis.

Pokud Vámi popisované potíže přetrvávají kontaktujte nás, prosím, v době jejich trvání přímo od počítače na čísle 241 005 100 (po-pá 8-22, so+ne 8-20), abychom mohli celou situaci společně prověřit.

S pozdravem a přáním příjemného dne

P. Weil,operátor technické podpory datových služeb UPC

------------------------------------------------------------------------------------------------

Co dodat? Jsou to d.bilové, pokud restart modemu trvá cca 30s, jak mám zrovna v tu dobu s nimi něco řešit??? :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, přesně tak, výpadek netrvá víc než půl minuty. Stejně tak jsem psal na podporu, odpověď stejná jak u posledního příspěvku. Toto připojení je nepoužitelné v případě online her (děti + manželka) nebo stahování souborů a pravidelně ve chvílích, kdy potřebujem rychle zíkat nějaké informace (tj. samozřejmě spojené s Murphovým zákonem :roll:). Já osobně čekám do konce března, a pokud to bude přetrvávat i v průběhu dubna, začnu torpédovat upc stížnostmi. Doufám, že když nás bude víc, začnou problém řešit a ne ho bagatelizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všímám si toho takové tři čtyři dny.Během včerejška jsem zaznamenala několik takových někalikasekundových výpadků, párkrát "spadlo" stahování (z různých serverů). :(

Pokud to bude pokračovat i dneska, píšu na podporu.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

potvrzuju... od včera, kdy mi jen tak z ničeho nic změnili ip adresu z 89.102. x.x na 89.103.x.x mi to taky dycky na pár sekund vypadne. Osobně bych to tipoval na rozšíření způsobu agregace, kdy krom zahazování nemalé části paketů i uměle nechávají rozpadat spojení.

Na podpoře vám samozřejmě budou tvrdit, že to není záměrné, pokud už teda přiznají, že se něco takového vůbec děje.

Cena stejná, ale kvalita za poslední tři měsíce šla takovým způsobem dolů, že to začíná být nepoužitelné.

Vážně už mi začíná být docela nevolno z těch manýrů, které UPC podlení dobou realizuje a hlavně z toho, že jim to všechno prochází :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...