Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

for yoky

Četl jsem o problému Vist se siťovou kartou ( byla tam uvedená specifická karta, ale už si nevzpomínám) - vesměs problem u NB s tím, že se prostě nepřipojí do inetu. Osobně jsem se s tím i setkal. Pročetl jsem spousty fór, ale nikdo zatím řešení nenašel, pouze změnit síť. kartu ( u NB fakt problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěděl by někdo, jetsli lze nějak nastavit, ať jedou všechny programy ve formátu 16:9? Většinou prima a některý jiný mají 4:3 a to mi úplně roztáhne obraz a musím věčně ručně předělávat formát na TV, ať vidím celý obraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou jsem včera zjistil, že nejde TV kanál MOTORS TV, který ale donedávna 100% fungoval. Mám tu nabídku Starter. V sobotu dopoledne došlo k totálnímu zamrznutí všech programů. Pomohla až nová automatická iinstalace všech programů. Nevím jestli to může být důvod nefukčnosti tohoto kanálu, vše ostatní funguje OK, pominuli zpožděné zobrazování vysíláného programu(EPG!). Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.parabola.cz/zpravicky/9558/jetix-polska-se-zmeni-na-disney-xd/

 

v ČR to čekejte také, cca do léta

 

jinak, pokud má intuice byla správná, UPC snad přidá v květnu: History Channel SD CZ, History Channel HD, Animal Planet Europe, Discovery Channel Europe (rebrand), Discovery Cilivisation, Discovery Travel & Living, Discovery Science, NGC Music, NGC Wild

 

:)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěděl by někdo, jetsli lze nějak nastavit, ať jedou všechny programy ve formátu 16:9? Většinou prima a některý jiný mají 4:3 a to mi úplně roztáhne obraz a musím věčně ručně předělávat formát na TV, ať vidím celý obraz.

U STB CV-7000 lze nastavit v menu format TV, u ostatnich dvou modelu ne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední příspěvek pro Yoky, .... mimochodem, jsem se už nepřihlásil, protože mi bylo zděleno, že mé přihlášení bylo někým i s heslem obsazeno :D Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imrek: v sobotu dopolodene nešela vůbev digitální tv UPC, celoplošný výpadek, v Praze nešlo nic, příště se prosím obrať na UPC Forum, jenž je demokratitější, než tento a více navštěvovanější, kde se dočteš i výpadků! Tady najdeš pouze cenzůrované žvásty, ale nic online. Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...