Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Plzeňské vysílání MUXu 4 na kanále 63 (Nova HD, ČT1 HD, O2 info a Test) příjímám od ledna 2009 ve vzdálenosti cca 30 km od vysílače poblíž městečke Jesenice na 20 prvkovou Yagi anténu.

To, že to chytáš až od včera není způsobeno tím, že začali vysílat včera ale tím, že se něco změnilo na vé straně (anténa?, nastavení PC?, ovladače?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nic vubec nic jsem nedelal a dvb-t priijimam na tv Panasonic TH PX4270E .Do vcera me sli jen ct1,2,24 public,barandov,cool,prima,nova,nova cinema,ocko a podobne,ale ty 4 co maji jit udajne jak jsem ted zjistil uz od prosince bohuzel.Bydlim v centru mesta cca 300 m od namesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

zdravím. mám dotaz. momentálně mám doma analog, tarif starter. připojený jsou 2 televize a jedno PC (tv karta). přemýšlím nad přechodem na digital. jenže problém je že dostanu jeden settopbox kterej sice může být napojenej na více televizí, ale všude se dá dívat jen na jeden kanál. šlo by nějak udělat abych mohl mít připojenou jednu TV a settopbox mít jen u tý TV a pak připojit přes rozdvojku nějak to PC a na pc si ty kanály přepínat zvlášť? nebo takle pokud bych chtěl mít doma 2 TV, tzn dva settopboxy, budu platit jakoby 2x ten tarif? tzn 2x 599?? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Že by změna počasí? Nebo navýšili výkon vysílače?

 

Jo zmena pocasi mozna,ale videl bych to spis na to navyseni vykonu,no stejne mam cernou obrazovku jde jen zvuk.Jelikoz vsichni maji mpge 2 a tak proc to nevysilat v mpeg 4 ze jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
zdravím. mám dotaz. momentálně mám doma analog, tarif starter. připojený jsou 2 televize a jedno PC (tv karta). přemýšlím nad přechodem na digital. jenže problém je že dostanu jeden settopbox kterej sice může být napojenej na více televizí, ale všude se dá dívat jen na jeden kanál. šlo by nějak udělat abych mohl mít připojenou jednu TV a settopbox mít jen u tý TV a pak připojit přes rozdvojku nějak to PC a na pc si ty kanály přepínat zvlášť? nebo takle pokud bych chtěl mít doma 2 TV, tzn dva settopboxy, budu platit jakoby 2x ten tarif? tzn 2x 599?? díky

nevím,jak u toho počítače,ale kdyby si chtěl 2 STB,tak 1 stb náš zadarmo,druhý máš bud za 90kč(základní),nebo 150 kč/měsíc za HD STB nebo DVR STB

Mám plnou nabídku + dva přímače,je pravda že druhý přímač je zdarma.Vždy jsem platil dva přímače. :evil::?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirkaR: Vzdy platis 1x cenu za tvoju tv nabidku + pripadne STB (1. je zdarma (CV-5000), druhe za 90, resp. 150,- (DVR nebo HD).

Rozdvojku si tam dat muzes, ale budes divat jen na to co bezi na tv.

Jinak pouzit dalsi STB, nebo TV kartu s DVB-C a CI modulem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
jirkaR: Vzdy platis 1x cenu za tvoju tv nabidku + pripadne STB (1. je zdarma (CV-5000), druhe za 90, resp. 150,- (DVR nebo HD).

Rozdvojku si tam dat muzes, ale budes divat jen na to co bezi na tv.

Jinak pouzit dalsi STB, nebo TV kartu s DVB-C a CI modulem.

Vlastním Hadman DVR+HD platím 1090+150+150 Kč.Mám mít jedne přímáč zdarma???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Jinak analog poběží dál i když přejdeš na digitál, takže asi "nejlevnější" varianta je digitální Handan k TV, karta do PC s CAM modeulem od Licy (tady už bych doporučil kartu podporující HD). A na zbytku prostě dál pokračovat na analogu se všema výhodama i nevýhodama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...