Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

RRTV ze dne 24.3.2009

 

"registrovala provozovateli UPC Česká republika, a. s. dle § 29 odst. 1, písm. c)

zákona č. 231/2001 Sb. změnu programové nabídky spočívající v registraci nových

převzatých českých televizních programů Fashion TV a Prima COOL"

 

No a nic víc o digitalní TV od UPC není :(

 

Tak doufejme, že v tom dalším zápisu z dalšího jednání která mělo proběhnout dnes 25.3.2009 bude něco lepšího. Pro Vás co se těšíte na HD kanály. Já se těším na TV NOSTALGIE, ale ta bohužel v nedohlednu :( no tak ostatním přeji hodně štěstí,aby měli to co chtěji ;)

nechci tě zklamat,ale ty jednání ze dne 24.3.a 25.3 je jedno jednání rozdělené do dvou dnů

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napsal jsem UPC mail..

Myslím, že je trochu naivní čekat, že operátor z UPC bude vědět o zařazování nových programů. Je lepší dotaz směřovat na Františka Malinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste jak maly deti.:) Stejne vam nic nereknou a to ani kdyby ten kanal meli pridat zitra. A vy jim pisete pomalu kazdy den a porad vas prekvapuje, ze vam odpovidaji stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

Taky si myslim že je naprosto zbytečné je dotazovat co , kdy atd... , ALE !! na druhou strani jsem názou, že si určitě čas od času dotazy něak na poradách a podobně analizují , takže dřív nebo později se tyto dotazy dostanou ke kompetentním osobám !! Takže čím víc tam budem otravovat a hlavně čím víc NÁS tam bude otravovat tím lépe . Takže nevím kolik lidí čte toto fórum , ale zkusme tam každý napsat ... Oni si určitě všimnou když tam dojde více podobných dotazů !!!!!

 

Nikdo se mnou nemusíte souhlasit ,ale já si to myslím : příklad : v práci vám taky většinou nepřidají napoprvé kdy se ozvete , musíte tak dlouho " otravovat " dokud nedosáhnete svého , ne ??? :idea:

Upraveno uživatelem Big.rob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník grepik

No pokud na tom kanale rezerva HD bylo chvilu videt EPG Novy,tak ji zrejme chvili testovali, i když třeba jen jak se říká "do zdi". Otazka je kdy jsi opravdu spusti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem koukal na UPC expres a p. Malina tam rikal ze planuji pridani programu Animal Planet HD , ale nerekl presne kdy .

 

:shock::shock::shock:

já taky plánuju spuštění kabelovky :P ale kdy to bude. to netuším. možná v příštím životě, VR nebo alternativním vesmíru,
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...