Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

napsal jsem UPC mail...

 

Dobrý den,

chci se optat na programovou nabídku. V prosinci jste si registrovali mnoho nových kanálů, jmenovitě:

Discovery Civilisation

Discovery Science

Discovery Travel & Living

ESPN Classic Sport UK

Jetix Play

JOJ PLUS

NAT GEO MUSIC

Nat Geo Wild (Europe)

THE FISHING AND HUNTING CHANNEL

The History Channel (Europe)

The Travel Channel

 

Je v podstatě už duben a výše zmíněné kanály (až na JOJ Plus) nikde. Proto se ptám, jak to s jejich zařazením vypadá? Na kdy jsou v plánu? Mnoho lidí na ně čeká, jelikož se vesměs jedná o kvalitní dokumentární stanice. Vím, že jste zařadili FashionTV, Sport2, či Primu Cool, ale přecijen, když jste si nové kanály v prosince registrovali, většina lidí čekala, že je i spustíte. Jediné vysvětlení co mě napadá je, že čekáte na duben, kdy bude k dispozici česká verze dvou Discovery kanálů, přičemž dále ten hlavní projde obměnou, stejně tak jako Animal Planet. Pokud ale ani toto není důvod čekání se zařazením, pak už nevím co. Služba UPC Digital je dobrá a potěšilo mne třeba, že jste HBO HD přidali i do balíčku HBO, ale říkám, lidé na ty kanály čekají, stačí si projít fóra. Takže kdyby jste mi mohli prosím říct, kdy se jich dočkáme, byl bych rád.

A poslední dotaz k nabídce:

Je pravda, že už brzy zařadíte Novu HD? A co si myslíte o kanálech Animal Planet HD a Discovery HD ? Byly by myslím skvělým doplňkem :)

 

Díky za odpovědi,

*********

 

tak uvidíme co chytrého odpoví :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

RRTV ze dne 24.3.2009

 

"registrovala provozovateli UPC Česká republika, a. s. dle § 29 odst. 1, písm. c)

zákona č. 231/2001 Sb. změnu programové nabídky spočívající v registraci nových

převzatých českých televizních programů Fashion TV a Prima COOL"

 

No a nic víc o digitalní TV od UPC není :(

 

Tak doufejme, že v tom dalším zápisu z dalšího jednání která mělo proběhnout dnes 25.3.2009 bude něco lepšího. Pro Vás co se těšíte na HD kanály. Já se těším na TV NOSTALGIE, ale ta bohužel v nedohlednu :( no tak ostatním přeji hodně štěstí,aby měli to co chtěji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...