Přejít na obsah

nový STB


Návštěvník driver

Doporučené příspěvky

Návštěvník driver

Dnes mi nainstalovali nový STB Handan 5000. Nebyl jsem u toho , tak bych měl na Vás tři otázky.

 

1. Síla a kvalita signálu. Sílu mi ukazuje 53% a kvalitu 97-98%.

????. Subjektivně se obraz zdá v pořádku a nekostičkuje.

Nemá být síla větší ?

2. Aktualizace softu. Je třeba jí udělat při nové instalaci ??

3.Teletext. Na STB běží v pohodě, ale na TV CRT Lg mi to ukazuje trhaně a stránky se nekorektně načítají. Má to co dočinění s přechodem na digitál ??

 

Dík za vaše odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

Od samýho začátku se mi na CRT televizi přes STB nenačítá teletext korektně, občas chybí nějaká řádka, občas půl stránky. Myslím samozřejmě čtení přes teletextovej modul v televizi, ne v STB. Řeším to tak, že co jde, tak čtu přes analog, tam to nedělá a co nejde (typicky slovenský programy JOJ atd) tak čtu přes zabudovanej teletext v STBčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník driver

Přesně jak píše Phar. Stránky se načítají trhaně a je potřeba počkat na opětovné načtení,pak naskočí v pořádku. Přes STB to jede v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník driver

Tak jsem se teprve dnes dostal k pořádnému prostudování pořadů a bližším pohledu mi u digitálu na CRT LG 72 cm r.v.2003 běhají od horního okraje obrazu celkem neznatelné vlnky až dolů. U analogu to nedělá. Koax u digitálu nový, nový scart mezi Handanem a televizí a nový scart mezi DVD Philips a televizí. Dělá to i u puštěného DVD při současném vypojeném koaxu od digitálu. Že by to dělal některý scart se mi nezdá , ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...