Přejít na obsah

Nova Sport HD


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak
AKTUALIZOVÁNO 10:25 - Oproti původní informaci od našeho zdroje nebude Nova Sport dostupná u společnosti Telefónica O2. Nutností by totiž bylo zapojit tento kanál na port patřící společnosti Mattes AD. Její ředitel a jednatel Petr Pobořil nám naopak sdělil, že signál Novy Sport by měl být již od začátku dostupný u dvou kabelových operátorů, kterými budou RIO Media (dříve F.C.A) a TKR Jašek.

 

Tyto informace mi přijdou poněkud zvláštní, už jsem to napsal i na Digizone.cz. Pokud vím, tak RIO Media prozatím neprovozuje digitální kabelové vysílání, tudíž je jim HD verze Novy Sport k ničemu.

 

EDIT: Tak beru vše zpět, prý RIO Media bude přecházet v tomto roce na IPTV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně kouzelné je na tom všem hlavně to, že malé kabelovky se s Novou v pohodě dohodnou a UPC ne - jestli to nakonec nebude tak, že si UPC myslí, že si může dovolit někoho tlačit do kouta a nějak jim to nevychází?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No ono to může být i naopak, že Nova ví, že na malých kabelovkách si toho mnoho nevezme, protože ty toho mnoho nemají a tak jim kývnou prakticky na jakoukoliv cenu a podmínky, kdežto u UPC vidí za jejich 300.000 "digitálními" zákazníky možnost daleko větších zisků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Tak beru vše zpět, prý RIO Media bude přecházet v tomto roce na IPTV.

Jestli to má být hned od začátku a ten samotný začátek ná být už od příští soboty, tak jsem zvědav, jestli RIO Media stačí na IPTV do týdne přejít. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to může být i naopak, že Nova ví, že na malých kabelovkách si toho mnoho nevezme, protože ty toho mnoho nemají a tak jim kývnou prakticky na jakoukoliv cenu a podmínky, kdežto u UPC vidí za jejich 300.000 "digitálními" zákazníky možnost daleko větších zisků.

Presne tak, casto se plati za kazdeho zakaznika, takze treba 5 kc x 300.000 = 1 500 000 mesicne.

Uz jen proto 802.cz to muze mit levnejsi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

2 Katoda: Jasně no, to by mě taky zajímalo. :) Ale už jsem to tam nechtěl nějak dál rozebírat, teda spíš jsem si toho ani nevšiml. Až když jsi tam napsal ty. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem v létě pevně rozhodnut UPC opustit pokud se jejich přístup nezmění.

 

Já osobně jsem rozhodnut opustit UPC kdykoliv, jen sem musí NETBOX prvně dotáhnout optiku :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to může být i naopak, že Nova ví, že na malých kabelovkách si toho mnoho nevezme, protože ty toho mnoho nemají a tak jim kývnou prakticky na jakoukoliv cenu a podmínky, kdežto u UPC vidí za jejich 300.000 "digitálními" zákazníky možnost daleko větších zisků.

Presne tak, casto se plati za kazdeho zakaznika, takze treba 5 kc x 300.000 = 1 500 000 mesicne.

Uz jen proto 802.cz to muze mit levnejsi.

 

 

evidentně to bez kompromisu nepůjde, teď jen čekat kdy to pánům z UPC a Novy dojde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, casto se plati za kazdeho zakaznika, takze treba 5 kc x 300.000 = 1 500 000 mesicne.

Uz jen proto 802.cz to muze mit levnejsi.

 

Jistě - ale stejně tak má UPC ze svých 300.000 digitálních zákazníků příjem citelně větší než 802.cz - stejně tak má ale větší náklady na údržbu infrastruktury, atd... Ale pokud se někde může dostavit synergický efekt, tak by to mělo být spíš u UPC než u 802.cz, čili UPC by mělo mít víc prostředků na pořízení nového hardware a programů než malá kabelovka - leč opak se zdá být pravdou.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...