Přejít na obsah

funguje někomu upcmail.cz přes webmail?


Návštěvník bhy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Tak ona mě ta schránka @upcmail taky přes POP3 funguje. Přestala fungovat, zničeho nic, jen právě přes webmail a hlásí to ono zminované "Poštovní server vzdáleného účtu nelze najít. Zkontrolujte nastavení poštovního serveru u tohoto účtu a akci opakujte." Zatím to moc neřeším, když to přes POP3 funguje, ale přeci jen jsem mírně znervózněl, protože mám ten mail nastavený jako komunikační kontakt u některých organizací a úřadů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používat jako hlavní osobní kontakt emailovou adresu navázanou na práci, školu, poskytovatele připojení či čehokoliv jiného mě už přestalo bavit. Školu skončíte, práci či poskytovatele změníte a o adresu přijdete. Použití samostatného poskytovatele mailu jako Seznam nebo Gmail není o moc lepší, služba se znelíbí nebo přestane fungovat, budete chtít změnit poskytovatele a adresa je zase v tahu.

 

Takže sem si asi po třech takových to vynucených změnách osobní adresy pořídit vlastní doménu a používám Google Apps. A až se mi google přestane líbit, tak si prostě službu mail hostingu sjednám jinde, změním MX záznamy a adresa mi zůstane.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi před pár dny přestal fungovat přístup přes webmail a místo toho to po mě háže hláškou: "Poštovní server vzdáleného účtu nelze najít. Zkontrolujte nastavení poštovního serveru u tohoto účtu a akci opakujte."

Tak dneska me to funguje, takze snad uz to dali dohromady.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No mě ne. Vlastně mi funguje přes webmail hodně strarý účet, ještě z dob karnevalu zákaznickéčíslo@karneval.cz. Tam není problém. Ale účet, který mi byl přidělen po spolknutí fůzi od upc - tj, příjmeníjméno@upcmail.cz, ten před pár týdny fungovat přestal a nefunguje ani dnes.

No, asi se dokopu k tomu, abych kontaktoval přes formulář technickou podporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi dneska ozvali z kontaktního centra. Zkusili mi změnit heslo a už se tam dostanu. Vzhledem k tomu, že má tenhle problém víc lidí, tak bych to tipoval, že se jim nějak zbláznil systém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...