Přejít na obsah

Kdy bude STB HD s HDD?


Návštěvník PetrS

Kolik jste ochotni platit měsíčně kabelovce za HD DVR s 500GB HDD ?  

33 hlasů

  1. 1. Kolik jste ochotni platit měsíčně kabelovce za HD DVR s 500GB HDD ?

    • do 150 kč stejně jako za standardni DVR
      18
    • do 200 kč pokuď se v dohledné době nerozšíří nabídka HD kanálů u UPC
      8
    • do 250 kč
      7
    • i více jak 250 kč ( za kvalitu si rád příplatím )
      0

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Mám dotaz zda Technisat Digicorder HD2K-bude podporovat aktualizace vydané UPC.

Temer urcite ne, protoze ho nebude distribuovat UPC.

 

Dotaz se týkal HD Boxu, který se zasekává na programech Motors TV a CS Film. Tyto společnosti nemají dostatečný signál na spolehlivé fungování na HD Boxu, který se snaží všechny programy pouštět v nejvyšší možné kvalitě. Proto se může stát že občas zamrzne na několik setin, na klasickém STB se toto nestane, protože klasický STB či Ci Slot neobsahuje tak kvalitní a náročný tuner na kvalitu, aby se programy zasekávali.

Naprostej blabol, problem bude nekde v kabelu, jestli mate STB Handan, nebo TV s DVB-C tunerem je uplne jedno.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pafka_024

Co se tyka toho CS filmu a HD boxu, tak v kabelu to asi nebude.

Na H5000 mi jde CS film bez problemu, ale na H7000 se silne zadrhava. Tak nevim, kde je zakopany pes....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paina

Taky myslim, ze je problem u UPC. Mne pred nedavnem na TV Sony vypadaval multiplex s CT,Novou a Primou. Najednou to prestalo a jede to jako vino. Par dnu na to ale zacal zniceho nic vypadavat cely multplex s CS filmem a dokumentarnimi porady. Tedy na Sony nejede vubec a na HD7000 to sice jede ale dost to kostickuje. Vypada to jak kdyz UPC presunuje nejaky vadny multiplexer nebo encoder po jednotlivych multiplexech. S nima nic nejde jednoduse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Dnes jsem mluvil s nekym na technicke podpore a mimo jine jsem se ptal na novy STB a dozvedel jsem se, ze se chysta novy STB HD s HDD a nejedna se o Technisat, nicmeme nebude mozne jej ziskat primo od UPC na pronajem, ale zakoupit u Licy tak uvidime co je na tom pravdy

 

a jeste jsem se dozvedel, ze UPC limituje pocet zarizeni od nich pronajimanych na 2, ale modulu s kartou si od Licy pry muzu koupit kolik chci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz se týkal HD Boxu, který se zasekává na programech Motors TV a CS Film. Tyto společnosti nemají dostatečný signál na spolehlivé fungování na HD Boxu, který se snaží všechny programy pouštět v nejvyšší možné kvalitě. Proto se může stát že občas zamrzne na několik setin, na klasickém STB se toto nestane, protože klasický STB či Ci Slot neobsahuje tak kvalitní a náročný tuner na kvalitu, aby se programy zasekávali.

Naprostej blabol, problem bude nekde v kabelu, jestli mate STB Handan, nebo TV s DVB-C tunerem je uplne jedno.

 

Možná blábol, ale na koaxu mám prvně HD STB a za ním DVR STB a HD STB se na CS filmu opakovaně na krátký okamžik sekne a na DVR jede CS film jako vichr.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...