Přejít na obsah

Kdy bude STB HD s HDD?


Návštěvník PetrS

Kolik jste ochotni platit měsíčně kabelovce za HD DVR s 500GB HDD ?  

33 hlasů

  1. 1. Kolik jste ochotni platit měsíčně kabelovce za HD DVR s 500GB HDD ?

    • do 150 kč stejně jako za standardni DVR
      18
    • do 200 kč pokuď se v dohledné době nerozšíří nabídka HD kanálů u UPC
      8
    • do 250 kč
      7
    • i více jak 250 kč ( za kvalitu si rád příplatím )
      0

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big.rob

souhlasim vypada to dost slusne , uzivatelske prostredi je rohodne o 100% lepsi , uz jsem celkem alergickej na tu kombinaci ruzova a zelena u DVD H6000 :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

A já jsem se tak těšil na Technisat.

500 GB je příjemná změna, avšak HD programy taky zaberou více, takže je to skoro nutnost.

Pokud to bude za rozumnou cenu dejme tomu do 250 Kč měsíčně, tak do toho určitě půjdu. Už jen pro ten pocit naděje, že možná bude fungovat tak jak má :-)

 

 

žádnou růžovou a zelenou v menu mého 6000 nevidím, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

no tak uprimne treba ja bych kvuli 6 programum 250kc mesicne nedaval i kdyz se me tento box hafo libi , 150kc jo ale vic ee ... ale je to jen muj nazor :lol: a verim ze nejsem sam kdo uz si mysli ze 250 by bylo moc ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Zase nemůžou to dávat za 150 Kč - kdo by potom bral ten klasický Handan 6000?

Ted nabízí HD box za 150 měsíčně, a v budoucnu HD box s nahráváním za 250 Kč je myslím odpovídající.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

Doplnil jsem téma o HLASOVÁNÍ tak pls hlasujte !!

 

jinak si myslím ze víc jak 250 je opravdu moc ale na druhou stranu je opravdu nepomer platit 150 za obyc DVR takze tezko rict , pak je jeste moznost ze UPC prestane nabizet soucasny DVR za 15O a nahradi ho HD DVR , co ?? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

ono zamysli se nad tim , UPC letos 100% přidá další HD programy a co myslíš že se stane zavedou novej balíček programů HD a ten pod 200kč nepůjde , takže k tomu ještě DVR HD za 250kč a 599kč za standard a seš na 1100kč jen za základ , když si dokoupíš ještě třeba HBO HD atd + net + telefon tak se dostanes na roční částku třeba kolem 25000 kč a to už je šílený vyhazování lovů , je to celé jen úvaha ale není daleko od skutečnosti !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Hlavně aby tam byla už Nova.

HD brzo bude standard a myslím nebudou dávat nějaké balíčky HD programů, ale postupně se bude počet programů v HD zvyšovat a do 3 let by mohla být většina stanic ve Full HD :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

namec to ne , vsak tento novej HD DVR neni problem pripojit prece na i na klasickou CRT ne ?! , zalezi jaka je porizovaci cena , ale H6000 je uz zastaralej model , takze se stejne driv nebo pozdeji bude nahrazovat ... :lol::lol::lol::lol: je to jen moje teorie ktera me napadla , nerikam ze to tak bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...