Přejít na obsah

Kdy bude STB HD s HDD?


Návštěvník PetrS

Kolik jste ochotni platit měsíčně kabelovce za HD DVR s 500GB HDD ?  

33 hlasů

  1. 1. Kolik jste ochotni platit měsíčně kabelovce za HD DVR s 500GB HDD ?

    • do 150 kč stejně jako za standardni DVR
      18
    • do 200 kč pokuď se v dohledné době nerozšíří nabídka HD kanálů u UPC
      8
    • do 250 kč
      7
    • i více jak 250 kč ( za kvalitu si rád příplatím )
      0

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Stačí se podívat na http://www.dvb-c-shop.cz/clanky/hlavni-stranka/technisat-digicorder-hd-k2.htm.

 

...chtěli bychom vám oznámit, že v těchto dnech připravujeme uvést na náš eshop nový set-top-box Technisat DigiCorder HD K2. Níže naleznete technické informace. Sledujte prosím naše stránky eshopu.

 

Já vím je to moc obecné v těchto dnech, ale na rovinu není to UPC, a tak jim asi můžeme věřit.

Upraveno uživatelem Jaku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

To já bych si na Handana klidně i počkal, protože i když třeba DVR 6000 má nějaké mouchy, tak já jsem s ním celkem spokojen. Stahovat si z disku nahrávky do PC nepotřebuji, takže tenhle problém mě nepálí. Naopak u něj čím dál tím víc oceňuji možnost nahrávat až čtyři programy najednou a ještě na pátý koukat, zatímco ostatní DVR STB zvládají akorát 1+1 nebo 2+0.

Ovšem dosavadní zkušenosti s UPC ukazují, že "dohledná doba" u nich neznamená týdny či měsíce, ale spíše roky až nikdy. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

To já bych si na Handana taky klidně počkal. Jsem s nima zatím docela spokojenej. Mně naopak přijde zbytečný si kupovat svůj vlastní set-top-box za nemalé peníze. Poté, kdybych nedejbože zrušil kabelovku, tak bych se mohl tak akorát se svým set-top-boxem nechat vyfotit, protože nikde jinde bych ho nemohl použít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Neznám parametry toho Handan HD DVR, který UPC testuje, jen jsem si vzpomněl, že "Technisat DigiCorder HD" ať už K2 nebo S2 je velmi dobře hodnocen kromě jiného také pro svou schopnost upscalingu SD programů. Na vlastní oči jsem nemohl posoudit, ale četl jsem to jak v recenzi tak i v příspěvcích majitelů tohoto přístroje zde na tomto fóru, že upscaluje skvěle.

:idea: Pokud UPC nasadí i kdyby jen 200Kč měsíční částku za pronájem Handan HD DVR tak, pokud si koupím svůj vlastní Technisat DigiCorder HD K2, jsem už po nějakých šesti letech "na svých" a to přitom budu mít po celou tu dobu doma kvalitní přístroj se skvělým obrazovým výstupem. 8)

Nyní mám od UPC pronajatý HD STB Handan 7000. Každý měsíc platím 150Kč :( . Těším se, až se budu z tohoto pronájmu moci vyvázat tím, že si koupím svůj HD STB s HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

četl jsem to jak v recenzi tak i v příspěvcích majitelů tohoto přístroje zde na tomto fóru, že upscaluje skvěle.

Potvrzuji, že to umí lépe, než stávající tři Handany.

pokud si koupím svůj vlastní Technisat DigiCorder HD K2, jsem už po nějakých šesti letech "na svých" a to přitom budu mít po celou tu dobu doma kvalitní přístroj se skvělým obrazovým výstupem.

Měl jsem stejnou úvahu; navíc jsem měl SD rekordér i HD, tj. 300,- měsíčně, takže 500GB verze se 2 moduly a kartami bude zaplacena za necelých 6 let a celé zapojení a ovládání se zjednodušilo.

Jsem ještě zvědav, zda-li Handan bude mít současně 4 programy z jednoho multiplexu, tj. 2 tunery - 8 programů. Docela bych byl překvapen.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Jsem ještě zvědav, zda-li Handan bude mít současně 4 programy z jednoho multiplexu, tj. 2 tunery - 8 programů. Docela bych byl překvapen.

na to jsi prisel jak, ze 8 programu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...