Přejít na obsah

CT1-NEJDE ZVUK


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Mám problém se zvukem kanálu CT1 (410/64/6900). Zvuk nejde, není slyšet. Vím, že se experimentuje s AC3 platformou, proto jsem vždy na mém settoboxu použil tlačítko pro volbu zvukové stopy a vybral stopu, která odpovídala možnostem mého TV. Jenže teď po zmačnutí tlačítka výběru zvukové stopy dojde k zatuhnutí settoboxu a nelze jej ani manuálně restartovat a jediné možné je ho odpojit od el.proudu.U jiných kanálů vše funguje jak má. Zkoušel jsem i tovární nastavení a znova naladit kanály a nic. Zvuk u CT1 nejde a při pokusu zobrazit zvuk. stopu settobox vytuhne.Nějaká rada?

 

6.1 EDIT- Tak jsem to nakonec nějak rozběhal.Vše jsem odpojil a nechal settobox přes noc ,,vychladnout'' a pak znovu tovární nastavení a zvuk jde. O příčině stejně nemam potuchy ale hlavně že to jde.
  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edit: tak ted sem nekde nasel, ze staci jen vypnout dolby digital a fakt to funguje, jeste bych se ale chtel zeptat, stava se mi, ted docela casto, ze mi dalkovy ovladac jakoby chvili vubec nefunguje a zachvili zas funguje...je to normalni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...