Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Jo UPC to je katastrofa já mám taky 2048kb/s od začátku Prosince mě to vážně nebaví z rapidu.com se 10GB nedá stáhnout pohodlně. Je polovina Ledna a 6Mb/s nemám to je s tím hardwarem že nestíhal rozbočovat stovky MB/s možná tisíce snad to aspoň dají do Únoru do pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Jo UPC to je katastrofa já mám taky 2048kb/s od začátku Prosince mě to vážně nebaví z rapidu.com se 10GB nedá stáhnout pohodlně. Je polovina Ledna a 6Mb/s nemám to je s tím hardwarem že nestíhal rozbočovat stovky MB/s možná tisíce snad to aspoň dají do Únoru do pořádku.

 

Na ten rapid sem prisel stejne asi jako vetsina lidi tady. Je to blokly kazdy den od myslim 15 do 23 nebo tak nak.. Ne primo blokly ale rychlost od 22-50 kB. max.. a o polovicni rychlosti meho tarifu ani nemluvim. Fakt nevim jestli to oni nedelaji jenom proto, ze to sit naprosto nezvlada, nabrali si jen za rijen-prosinec o 60-70 tisic vic zakazniku a ted ty rychlosti proste poustej tomu kdo je prvni serve, a za je chvili sticha tak mu to zase skrouhnou a daji to dalsimu. Pricemz novy zakaznik bude mit v teto nahanecce "logicky prednost".. No uvidime fakt jestli se ta rychlost do konce ledna ustali na te z harmonogramu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fwefw

Tak je fakt, že ten Norimbrg je mnohem rychlejší. Jinak třeba na rychlost.cz, tak ta odpovídá přiblížně Praze na speedtestu tedy 3MB/s ( u mě ). Hodně rychlý jsou testovače UPC, i když mně to každou chvíli naměřil jinak :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fwefw
Merte pres FTP a ne pres tyhle stupidni nesmysly, ktere na priůis malem vzorku dat nedokazou presne spocitat realnou rychlost.

 

Jak se měří přes FTP ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo chce muze si zkusit test rychlosti stazenim vzorku dat primo z tohoto serveru,

staci si ze vybrat nektery soubor UPC informuje (vsechny videa maji aspon 40 MB)

a merte stahovani tak dlouho, dokud se to neustaly na nejake rychlosti.

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=1230

 

Pro kontrolu muzete provest test jeste primo na UPC serveru (komu to jede):

ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti/

 

Nebo taky zde: http://mirror.karneval.cz/

 

Pro test uploadu muzete zkusit neco nahrat pres FTP na jiz zmineny server UPC

ftp://ftp.upc.cz/incoming/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...