Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník fwefw

Tak u těch zdrojů jsem měl down load 1700 Kb/s.

 

Jinak je fakt, že se mi zlepšila rychlost dřív se mi drhla i videa z youtube a teď jedou v pohodě. Na rychlost. cz jsem měl něco kolem 3 mb a teď kolem 13 mb. Je zajímavý, že se mi to zlepšilo, když jsem volal na UPC a objednal si technika. Předtím to jelo furt, jak z modemu a teď už skoro dobrý. Tak přemýšlím, jestli ho odvolat nebo ne, přeci jenom mu platit 1000 za chvilkovou návštěvu nechci. Jinak jsou UPC strašní h**zlové, vem si, že jim platím jenom za internet kolem 15000 ročně a to nepočítám platby kabelovou televizi která buď mrzne nebo kostičkuje a když mám jednou nějaký reálný problém, který trvá nějakou dobu, tak chcou 1000 za návštěvu. To je snad horší než lichva. Pokud si o ně ten šašek s notebookem řekne, tak ho asi vyhodím nebo nevim co. :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Kvalitní příspěvek! xD

 

EDIT:

Po odmazání SPAM příspěvku můj příspěvek přestává mít smysl. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fwefw

Chtěl jsem se zeptat, jak vám jedou streamový videa např. youtube ? Mně se youtube strašně seká na všech prohlížečích a ne a ne načíst normálně plynule, někdy se nenačítá vůbec. Dřív to tak nebývalo, ale teď už to je nějakej pátek takhle. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, jak vám jedou streamový videa např. youtube ? Mně se youtube strašně seká na všech prohlížečích a ne a ne načíst normálně plynule, někdy se nenačítá vůbec. Dřív to tak nebývalo, ale teď už to je nějakej pátek takhle. :(

 

 

Mne to jede uplne v pohode (Easy 6M)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Mně to z YouTube jede jak kdy... Někdy to drhne, někdy je to raz dva a někdy je to tak tak, že se to stíhá načítat bez drhání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 21.1.2009 mám rychlost 6Mb/s 256Kb/s snad to budou jen zvyšovat a ne naopak.

 

UPC mě napsalo: že omlouvají za rychlost 2048kb/s 128kb/s bylo z důvodu nedodělaný sítě lokalitě Litvínov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už to zase nemám,jsem hodně náročný když chci 6Mb/s 256kb/s musí mi stačit 3dni

Dnes mám 2040kb/s 120kb/s super snad aspoň dají slevu!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník glide

tak se mi prozatím v Plzni zvedla rychlost, tarif Light ze 6Mbit na 8Mbit čili z www/ftp stahuju 1MB/s, upload zatím nezměněn, zůstává 512kbit/s :arrow:

 

podle tabulky co mi přišla nedavno od UPC bych měn na konci března očekávat

20 000 kb/s 1 500 kb/s

tak jsem zvědav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Od 1.2.2009 bych měl přejít na tarif 20M, každým dnem se rychlost zvyšuje, je vidět, že stanovený termín se snaží zvládnout v pořádku, uvidím kam až povyleze poté upload a rychlost downloadu

 

Nyní:

398005117.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...