Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez
me 20M beží

Super! Doufám, že takto povalím taky.

 

Lokalita ještě? A byl jsi na síti dřívejšího Karnevalu?

 

Dle toho, že jsi zvolil Bratislavu tipuji Brno :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spon nekomu to jede, tak jak slibovali, mne ne:

 

20090399648.png

 

skoro od zacatku mesice (to ma byt light s upload boosterem) s**u na to jdu si stezovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
spon nekomu to jede, tak jak slibovali, mne ne:

 

20090399648.png

 

skoro od zacatku mesice (to ma byt light s upload boosterem) s**u na to jdu si stezovat.

1.) Upload booster byl dávno zrušen.

2.) Jaká jsi lokalita?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bydlím v Brně. už asi 14 dní mám objednaný tariv 20Mbit. Mám 12Mbit. teda měl sem . už asi tejden se mi nedaří sosat rychleji než 850kB/s =(( co tam s tím zase sakra dělaj..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spon nekomu to jede, tak jak slibovali, mne ne:

 

20090399648.png

 

skoro od zacatku mesice (to ma byt light s upload boosterem) s**u na to jdu si stezovat.

1.) Upload booster byl dávno zrušen.

2.) Jaká jsi lokalita?

 

1.) upload booster davno zrusen nebyl, byl jen odtsranen na ofi strankach po pridani novych tarifu, stavajici zakaznici ho stale meli. mne vicemene fungoval az do noveho roku a funguje i do ted, akorat, ze rychlosti jsou polovicni. a na 100% mi jej uctuji. na dotaz, jak to bude s upload boosterem na novy rok, ktery jsem mel asi pred 3 mesici, mi bylo receno, ze bude pravdepodobne odstranen od noveho roku, ale s plateb odstranen urcite nebyl...kazdopadne jsem jim vcera asi v 1 v noci napsal hezkou stiznost, tak jsem zvedavy, jak se vyjadri.

 

2.) lokalita brno-stred

 

3.) krom toho mi ted vypadava net - ze by neco delali? rano nefungoval, reset, rychlost stejna, chci odeslat odpoved a uz to zas nefunguje, krasa...a prestalo uplne, takze jsem to odeslal az ted ve 22:34 a ne rano v 9:cosi, jak jsem puvodne chtel

 

spokojenost sama :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...