Přejít na obsah

Bravia a UPC Standart


Návštěvník Fogy85

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fogy85

Zdravim, už jsem z tý digisituace celej zoufalej tak snad mi poradíte.

Mám UPC standart, kterej je digitální že? Od UPC mám STB, kterej používám jen na HBO, HBO2 jinak ne, ostatní kanály jdou. Znamená to že ostatní kanály z nabídky jdou stále analogově a jednoho jde přejdou na digitál ?

 

Za další v ložnici chci vyměnit starou tv za novou , nejlíp s tunerem zabudovanym, zjistil jsem si, že potřebuju DVB-C tuner aby mi to šlo, ale nepotěšili mě zkazky o potřebě karty od UPC a problémech s tim. Vzhledem k tomu, že na HBO už se moc nedívám tak přemýšlím o jeho zrušení, ale zajímalo by mě jestli jsou ostatní programy nabídky Standart kódované nebo by mi stačilo připojit kabel do tv s DVB-C tunerem a měl bych je všechny.

 

Díky za jakoukoliv radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K dotazu1/

Někdy v budoucnu asi analog vypnou, ale hned to nebude. Spíše se dá počítát, že nové programy budou přibývat pouze v digitálu

 

K dotazu 2/

Po naladění programů na TV s DVB-C tunerem najdeš všechny programy, které vysílají, ale volně (bez kódování) se vysílá zatím asi 10 programů - ty pak uvidíš na TV bez CA modulu Conax. Tento modul je již možno zakoupit a pak budeš mít předplacenou stejnou nabídku jako na STB od UPC.

 

Jinak seznam kanálů i s příznakem pro kódované programy je na http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fogy85

Díky.

 

Volal jsem na UPC tedka a řekli mi, že je jedno jakou si koupim tv, jestli s DVB-T, nebo DVB-C, že stejně budou muset přijít ,udělat novou přípojku na druhou tv digitálně a dát mi jejich STB se spárovanou kartou.. To mi schválně zamlčujou že si tu kartu můžu koupit sám jestli to dobře chápu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi te chteli nastvat,

kup si TV s DVB-C tunerem, na http://www.dvb-c-shop.cz si objednej CA modul s kartou, k TV si natahni vlastni kabel a mas po problemu, pak treba odhlas HBO a zaplat si nabidku ktera ti vyhovuje.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplním vypnutí analogu je zatím vzdáleno, ale kanály na analogu ubývají a budou tak jak se bude rozšiřovat digitál nabídka.

Fogy jaký problém s kartou? Karta je ochrana proti neoprávněnému sledování UPC a slouží k tomu aby danou Tebou placenou nabídku dekodovala.

Nechápu, když máš sSTB a díváš se na analog, když analog od UPC je podstatně horší jak digitál. Zvláště když mluvíš o Bravii tedy o LCD. Pokud chceš jen analog tak si raději kup nějaké CRT a budeš na tom s obrazem o něco lépe sice na kapesním rozměru displeje, ale zato budeš mít co je pro analog nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...