Přejít na obsah

problem s 2 TV


homberg

Doporučené příspěvky

Mozna by nekdo dokazal poradit. Mam problem s prijmem TV UPC Standard na druhe, potazmo treti televizi.

Situace ja takova: na "hlavni" TV je modul Conax s kartou a vsechny programy slapou ok (jen se ztratil Spice, ktery se ted tvari jako placeny?? - drive sel v poho)

Na druhou TV jsem zapojil nyni nevyuzity Handan5000 - vsechny programy ok

Ted jsem z nejakych duvodu zavedl kabel do dalsiho pokoje ke treti TV a Handan jsem premistil tam - jdou jen HBO, HBO2, HBO Comedy a Z1 - vsechny dasli kanaly hlasi signal nedostupny (zkousel jsem Handana naladit rucne i automaticky - pri ladeni to vsechny programy najde, ale posleze zobrazuje jen ty uvedene). Kde je tedy problem? Handan u TV2 jde a u TV3 ne. Samozrejme analog bezi ok u vsech TV.

Zasuvku mam od technika UPC udelanou tak, ze jeden kabel od ni vede k TV1, k TV2 a TV3 mam rozbok.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Podle mě to vypadá na slabý signál - doporučil bych širokopásmový zesilovač před rozbočovač, já to takhle mám rozvedené doma a šlape to bez problémů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Jenže já před použitím zesilovače měl signál kolem 65-70% (koax k TV cca 20m) a měl jsem podobné problémy - některé muxy jsem vůbec nechytil. Po zapnutí zesilovače všechno jede (signál 97-99%, kvalita okolo 98-100%).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...