Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník WARP
Zdravím, mám dotaz - jak zprovozním CI modul? Mám to zapojené v kartě, ale soft 1.3. z webu Technisatu vůbec nedetekuje CI modul - volba "Modul podmíněného přístupu" v DVBVieweru je zasšedlá... Co dělám špatně? CI Modul mám vložený nápisem nahuru, čipovou kartu rovněž, podle návodu který k ni byl přiložen. A samozřejmě tak ani nemůžu nic naladit.

Pomůžete mi prosím?

OS: Win7 Pro 64bit, TV karta Technisat Cablestar HD2 PCI, modul s kartou konax a DVBViewer v. 1.0.4.121

j.sebela@tiscali.cz

 

řešil jsem obdobný problém nedetekování CI modulu (v TV šel), karta samotná fungovala resp. přehrát nekódované kanály v PC šlo, vyřešil jsem to reklamací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logo CAM musí být vpravo, u věže tedy zdánlivě "nohama vzhůru", tedy logem dolů

Ať ten CI modul zatrčím do slotu logem vzhůru nebo ne, nic se nemění. Program ho prostě nedetekuje. Asi to budu muset buďto vrátit vrámci 14 denní lhůt nebo reklamovat. Takhle nefunkční je mi to tak akorát na dvě věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Retiree
Ahoj, nevíte někdo frekvence nového muxu ? nastavení pro cablestar ?? Děkuji

Což takhle vynaložit alespoň minimum vlastní námahy a zkusit hledat, třeba hned ve druhém tematu sekce Digitální televize?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petro_cz
Ahoj, nevíte někdo frekvence nového muxu ? nastavení pro cablestar ?? Děkuji

Což takhle vynaložit alespoň minimum vlastní námahy a zkusit hledat, třeba hned ve druhém tematu sekce Digitální televize?

 

Možná sis mohl ušetřit chytráckou poznámku, jak mám asi tušit, že je seznam aktualizovany, je tam odkaz 2 roky starý, takže příště stačí napsat je to tam a tam a nebo se na tyhle odpovědi vykašli.......bud chceš radit a nebo dělat z druhého blbce.

 

Zaslal: po, 28.7.2008, 22:20 Předmět:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Akualizoval jsem seznam multiplexu a kanalu v nich obsazenych,

pribyl do nej seznam kmitoctu pro lokalitu Karvina, nyni je seznam dostupny ve formatu HTML, namisto puvodniho TXT.

http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petro_cz
No, já jsem se tam díval a sice to tam je, ale nic mi to nenajde. A taky jsem si všiml, že poslední dobou mám na některých kanálech signál jen 70%.

 

mohu ti poslat hotový inf soubor, nahrajes ho a das hledat a najde vse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych uvítal, děkuju. Já jsem se na to tam díval, dal hledat, i range, nejen frekvence a stejně mi to jen aktualizuje 124 kanálů (včetně rádií), ale žádné nové nenajde. Tak nevím, čím to může být. A ten nízkej signál se mi taky nezdá, hlavně to není u všech kanálů. Ale jinak ta karta šlape úplně skvěle.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...