Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Jak kdy jak co. OSD, pokud vůbec, tak myší, někdy klásesnicí. DO pouze pro hlasitost (i pro DVBV GE). Neměl jsem potřebu zkoumat možnosti nastavení DO (údajně chodí dobře pouze s DVBV TE2 ?), výsledný efekt neodpovídá mým potřebám a vynaložené námaze. Lépe je osobně vyzkoušet, než pokládat dotazy podobného typu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Loga stanic bývají součástí instalace, nevím jak v posledních verzích. Loga jsou uložena ve složce "c:\Program Files\DVB Viewer\Images\Logos\", mohou to být subory png, gif, jpg a pod. Aby je DVBV načetl, velmi záleží na názvu souboru. Loga lze získat různě na netu, zde je příklad: http://www.ulozto.cz/4561671/logos.rar, soubory nejsou aktuální, tak mě nebijte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ty loga klidně vytvořím sám, to není problém, spíš mi šlo o postup jak to provést a kam to natahat, takže děkuju! :) Je nějaká fixní velikost, jakou mohou ty obrázky mít? Jinak hádám, že logo musí mít stejný název jako kanál?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám první nemilý problém...přestalo to fungovat :lol:

Odpoledne ještě vše šlape skvěle a teď večer nic. Zapnu program, naskočí kanál, přepnu někam jinam, po minutě se kanál sekne, přepnu jinam, signál ukazuje 0 a nebo 55 a všude černo, občas jen rádio. Přitom když to jelo, byl vždy nad 90. Někdy to způsobí i zásek programu. Zkusil jsem odpojit/zapojit kartu, vysunout/zasunout modul, ale nějak to stejně blbne a já si říkám, kde by mohla být chyba.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak už mám tu externí krabičku Cablestar Combo HD CI taky a šlape krásně, dálkový ovladač ovládá, obraz je super :P Veliká spokojenost. Zatím jsem to teda testoval na stolním PC a zítra to testnu ještě na dvoujádrovém notebooku s AMD 2,0 GHz a Windows 7 :wink: Kostičky zatím žádné ani v HDéčku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...