Přejít na obsah

změna času :)


CableG

Doporučené příspěvky

No nevím, ale pokud někdo není schopen zvládnout tak triviální věc, jako je změna času, která je dvakrát za rok, tak by se neměl pouštět do takových složitých věcí, jako je kabelová televize a internet...

 

Na některých muxech je 5:48, na některých 6:48 - čili někde se posunuli zpět o hodinu, někde o dvě.

 

To mám rád - profesionálové na svých místech :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

dokud se STB nezapne ke změně času na displeji nedojde. Po zapnutí se sice čas zaktualizuje ale spolu s ním se o hodinu posunou naprogramované časy nahrávání, takže na úplně jiné pořady. Co by se stalo, kdybych STB nezapnul a slepě věřil že nahraje to co má jsem neměl odvahu zkoušet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, hloupost vývojářů sw pro Handan nezklame nikdy

 

včera nastaveno nahrávání z ČT1 podle EPG od 13:05 do 14:05 a co je dnes v seznamu? No přece 14:05-15:05.

 

Podle toho, co tu proběhlo cca před 1/2 rokem jsi měl spíše nastaveno nahrávání na těch 14:05, po přechodu na letní čas se EPG změnilo na 13:05, ale nahrávání v timeru zůstalo na 14:05 ....

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, neměl... VČERA jsem v EPG zvolil pořad od 13:05 do 14:05, dneska jsem stb zapnul, byl tam špatný čas, v 7:40 se čas srovnal na správnou hodnotu, nahrávání bylo označeno na 14:05-15:05

 

to samé - nastavení nahrání Cirkusu Humberto od 11:00 do 12:00 způsobilo nahrání nějakých plkajících šašků od 12:00 do 13:00.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...