Přejít na obsah

Zvuk u VH 1.


Návštěvník smallpea

Doporučené příspěvky

Návštěvník smallpea

Zdravím, chci se zeptat jak Vám jde zvuk u kanálu VH1?Mě před asi týdnem přepínali zvuk chvíli na dolby (tuším,že je tam označen jako AC3,nebo tak nějak), pak zas na normál.Teď mám sice v tom identifikačním okénku zvuk zase normál,ale právě ten zvuk vůbec nejde a to je u hudebního kanálu trochu divný. :cry: Díkes za radu a odpovědi. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník smallpea

No tak to mě teda pěkně zmrznul úsměv. :cry: Stejně jako mě STB-a to dneska několikrátTakže chybu mám hledat kde? V UPC,nebo trochu nedokonalým STB? Nebo v obojím? Zřejmě to teda vyřeším tak,že se na to dívat zkrátka nebudu. :lol: Tak díky moc za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrejme nejakym nedopatrenim se na VH-1 nakratko objevi zvukova stopa AC3, STB si to zapamatuje a pak zacnou problemy, je nutny smazat vsechny kanaly a znovu je nacist,

nebo se vam to nekomu podarilo vyresit i bez smazani vsech kanalu (nebo resetu do tovarniho nastaveni) ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel sem, jak si radil zkusit naladit nově jenom ten konkrétní program. Příště to zkusím, určitě k tomu bude příležitost. Taky se mi zdá, že to má souvislost s AC3. Když se mi to stalo minule, tak tam ten zvuk v AC3 skutečně byl.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník smallpea

tak jsem dneska vymazal všechny kanály a znovu naladil a je to ok.u VH1 zvuk jak víno. :) jen u dětských kanálů už nemám název toho konkrétního programu,ale všechny je mám jako rezervu i po tom prohození z minulého týdne ze strany upc,ale to mi ňák zvlášt nevadí. :lol: jinak u nich epg jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...