Přejít na obsah

Nový e-obchod s DVB-C


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Otázka sice nebyla na mě, ale ...

 

samozřejmě že přepočítává, jak jinak by dokázal zobrazit nižší rozlišení na panelu s větším rozlišením (mluvíme o vyplnění celé obrazovky, tedy bez černých okrajů)

 

Můžeme se bavit o kvalitě přepočtu, je jasné že videoprocesor za 70k bude kvalitou přepočtu někde jinde než televize ze supermarketu za 15k.

 

VIte, proc poruchy se projevuji ctvereckovanim?

A take upresnujici dotaz: CRT monitory to take prepocitavaji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIte, proc poruchy se projevuji ctvereckovanim?

A take upresnujici dotaz: CRT monitory to take prepocitavaji?

 

poruchy? jako výpadky signálu? . . . že by to bylo tím že signál prostě vypadne a výsledkem chybějících dat je zatuhnutí obrazu nebo rozpad části obrazu do kostiček, doporučuju taky přečíst něco o tom jak funguje mpeg2/4 komprese.

 

CRT monitory nic nepřepočítávají, to je snad jasné, ale jak vidím asi ne každému :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu už fakt nerozumím. Že nepodporují, v pořádku, ale podle všech manuálů atd. by měl jít surový zvuk (nedokódovaný) na výstupní optiku a recievere poraď si sám.... Ale nejde, na tý optice je prostě nula.

 

já myslím, že odpověď ze Sony byla jasná, nepodporují znamená že ji nepustí vůbec ven

 

FilmboxHD zvuk mi zacal fungovat na Sony W4000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes přišel domů, zkusím na Bravii Filmbox HD a hle, zvuk funguje. Bravie ho správně indentifikuje jako AC3 a jde i zvolit jiný zvukový doprovod (angličtinu i polštinu). Takže teď fungují s CA modulem všechny programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu už fakt nerozumím. Že nepodporují, v pořádku, ale podle všech manuálů atd. by měl jít surový zvuk (nedokódovaný) na výstupní optiku a recievere poraď si sám.... Ale nejde, na tý optice je prostě nula.

 

já myslím, že odpověď ze Sony byla jasná, nepodporují znamená že ji nepustí vůbec ven

 

FilmboxHD zvuk mi zacal fungovat na Sony W4000

 

Mě taky na W3000 (teď aktuálně), ale nemyslím že by se něco změnilo na televizi, to spíš Filmbox HD přešel na ten jiný typ AC3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony to resit nechtela, Filmbox nastesti ano, UPC na tom zadnou vinu nenese.

 

však taky Filmbox má největší zájem na tom, aby jeho vysílání dokázali i se zvukem reprodukovat nejrozšířenější TV s DVB-C tunery a mpeg 4 dekodéry, a to jsou Bravie od Sony. Což si mimochodem mohli zjistit dřív, ovšem zaslouží pochvalu za rychlou reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIte, proc poruchy se projevuji ctvereckovanim?

A take upresnujici dotaz: CRT monitory to take prepocitavaji?

 

poruchy? jako výpadky signálu? . . . že by to bylo tím že signál prostě vypadne a výsledkem chybějících dat je zatuhnutí obrazu nebo rozpad části obrazu do kostiček, doporučuju taky přečíst něco o tom jak funguje mpeg2/4 komprese.

 

CRT monitory nic nepřepočítávají, to je snad jasné, ale jak vidím asi ne každému :wink:

 

Tak to pro vas mam prekvapeni. Samozrejme, ze ani LCD monitory nic neprepocitavaji. Proste nasunou signal na display pomoci nekolika posuvnych registru, komparatoru a casove zakladny. Nikdy vas nenapadlo, k cemu mohou byt v menu monitoru veci jako nastaveni horizontalni a vertikalni pozice, velikosti atd ? Nikdy vas nenapadlo. ze pokud by cely frame procesorove zpracovavaly, udelali by hracum z hrani her peklo kvuli zpozdeni? Nebo si myslite, ze LCD monitory odjakziva obsahuji rychle obrazove procesory pro prepocet bitmap a ze by photoshop bezel rychleji v monitoru nez v pocitaci ? :)) Ba, ba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...