Přejít na obsah

Nový e-obchod s DVB-C


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

davidg a musíš mít smlouvu s UPC jinak Ti to nepošlou. Nejdříve Lica prověří jakou nabídku od UPC máš a takovou kartu dostaneš. Modul je dobrá věc mám dva, ale potřebuješ TV s vhodným CI slotem s tunerem DVB-C a pokud chceš využívat i 5 HD programůtak ještě mpeg4 H.264

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zda si Sony udělala reklamu či ne není podstatné faktem je že analog, DVB-T, DVB-T s mpeg4 H264, DVB-C též s mepeg 4 H.264 a tuner pro HD má to není reklama , ale fakt. A pokud nabízím více než druhý tak by byla hloupost na to neupozornit. To že Sony dodala TV pro otestování UPC je také pravda a že provedla zpětně úpravu aby to fungovalo bez chyb je také pravda a Sony se tím nechlubí na to upozornila jiná firma. Rozhodně je to lepší reklama než "černá ještě černější" kdy se ztrácejí ve tmavých scénách detaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SONY je v tomto nejlepší. Třeba PHILIPS má DVB-C tuner s mpeg4 pouze u nejdražšších modelů a jestě je údajně u televizorů určených pro náš trh softwarově vypnutý. Asi si holanďani myslí, že žijeme na stromech. Proto jsem zvolil televizor Sony a jsem maximálně spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MrMarkus

Od SONY je to chytrý přístup, snaží se získávat zákazníky kteří pak mají (někdy opravněně a někdy ne) pocit že mají něco lepšího než ostatní. TV s DVB-C ani MPEG4 dnes nepatří do funkcí co vyžaduje mainstreamu, jsou to novinky navíc a také za jejich exkluzivitu dobře platíme. Běžně se snažím využít výhodného poměru cena/výkon v mainstreamu, ale tady jsem i já udělal výjimku ... při výběru jsem měl požadavek na DVB-C (díky chlapci z LICA že jste dokázali nabídnout párovací karty) a MPEG4 (HD kanálů je sice malinko, naštěstí ty co jsou na UPC jsou pro mě zajímavé).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
rad bych jenom dodal,ze Loewe ma dvb-c tuner uz dlouho a je podstatne lepsi tv nez sony

 

Možná ano. A nějaké recenze, odkazy na zkušenosti uživatelů, něco, čím by se dalo doložit, že je skutečně lepší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...