Přejít na obsah

Nova Cinema bez zvuku


Návštěvník Jarrek

Doporučené příspěvky

Ano předevčírem taky bez zvuku - Brno. Včera jsem dal tovární nastavení (kvůli VH1 které způsobuje zamrznutí STB) a potom zvuk u Nova cinema začal fungovat. Zajímavé je, že tam jsou taky titulky - nevím proč, když jazyk nelze volit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už zas mám VH1 bez zvuku a zamrzá. Už mě nebaví pořád resetovat STB do továrního nastavení. Po něm jsou změněny některé předvolby (Normálně při aktualizaci se přidají na konec, ale takhle se seřadí podle multiplexů.) a kdo si to má pořád pamatovat. Než si zapamatuju na který předvolbě je jaký program (pochopitelně jen ty, které sleduji pravidelně, takže z celkového počtu asi tak 10), tak to znova musím resetovat (např. právě kvůli VH1) a tak pořád dokola. Nehledě na to, že nemalý čas mi pak zabere opětovné nastavování FAVů. Pamatování předvoleb, je bohužel jediný způsob jak nezešílet z přepínání STB. Pokud přepínám postupně po jednom programu, tak než dojdu z 1. na 50. předvolbu, tak to znamená minimálně stisknutí krokovacího tlačítka 80x, a ještě tak 3x zatuhnutí na 10-30s, než můžu jít dál. Situace se v tomhle ohledu vůbec nelepší. Jen jednou nebyly žádné problémy při přepínání a to bylo v době kdy nefungovalo EPG. To byla paráda (až na nefukční EPG).

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus prepinat pomoci stisku tl. OK a pak sipkou vpravo, tim skaces po 10 kanalech vpred.

K tomu VH1 zkus dat manualni ladeni jen konkretniho muxu, vyber kmitocet muxu a zadej Kanal RF, pokud neni nutne predtim smazat vsechny kanaly, tak by to mohlo pomoct.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám za sebou další reset STB. Včetně nastavení FAVů a zběžné kontroly jednoho, to trvalo 36 minut - a to sem se neflákal. Naladění programů - v pořádku. Při nastavování FAVů tak cca v půlce zatuhnutí. Po třech minutách čekání se nic nedalo dělat než tvrdé vypnutí vypínačem na STB. Pochopitelně zapoměl veškeré nastavení. Tak znova do toho. Radši sem ukládal každou minutu (spíš častěji). Následovala kontrola (projití všech programů), při které se opět projevily nešvary: 3x zatuhnutí na 10s, 1x nutnost vypnutí na DO, a bohužel 1x nucené vypnutí na přístroji (na nic nereagoval - jako obvykle). K tomu DO by mělo UPC dodávat nějaký prášky na nervy, nebo tak něco.

 

Dělal sem to všechno kvůli zvuku u VH1 - je tam, ale ... Přepnul sem na VH1 classic a co? Bez zvuku. To by mě švihlo. Naštěstí po tom jednom vynuceném restartu se zvuk objevil. Radši sem ten krám dneska už vypnul. Dneska už mám z nervů vybráno dost - víc nesnesu.

 

Mimochodem u programů Minimax a JimJam jsou prohozený EPG. (Na těch nových pozicích)

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...